Kabarık Gelinlik Modelleri 2014

Gelinlik dendiği zaman ilk akla gelen kabarık ve tüllerin yoğun kullanılmasıdır. Ancak her sezon kabarıklık biraz daha farklı şekilde tasarlanmaktadır. Kabarık gelinlik modelleri 2014 sezonunda belden olduğu kadar basen bölgesinden de yapılıyor. 2014 kabarık gelinlik modelleri sayesinde rüya gibi bir gelin olmaya hazırlanacaksınız. Kabarık 2014 gelinlik model olarak kullanılan kumaş ve malzemeye göre kabarıklık değişiyor. İster kat kat, ister tüllerin üst üste kullanılması ile kabarıklık sağlanabilir. 2014 kabarık gelinlik model tasarımlarından prenses tasarımı her an dikkatinizi çekecektir. Etek kısmına kadar tül ve uç bölgesi tamamen Fransız gipürü kullanılabilir. Fiyonklu kabarık gelinlik 2014  senesinde bel kısmında tam arkada yerini alacaktır.

Çok fazla göreceğiniz bu detay değişik renkli kemerler ile de yapılabilmektedir. 2014 fiyonklu kabarık gelinlikler en çok dikkat çeken bu detay farklı renk tonu ile yapılabilir. Renkli kemer kabarık gelinlikler 2014 senesinde farklı olmayı sevenler için idealdir. Saks mavisi kalın fiyonklu bir kemer ve çiçeğinin mavi olması ile hem değişik, hem de şık olmaktadır. 2014 renkli kemer kabarık gelinlik modelleri arasında tercih edileceği beklenmektedir. Başta toplum olarak şiddetle karşı çıkılsa bile şıklığı yakalamanızda yardımcı olacaktır. Kabarık gelinlik tasarımı 2014 sezonunda birbirinden güzel çizgilerin ahenk ile buluşması yer alacak. 2014 kabarık gelinlik tasarımı arasından kendi tarzınızı yakalayarak hemen tercihinizi yapabilirsiniz.

2014 kabarık gelinlik resimleri içinden biraz daha detaylı olarak inceledikten sonra istediğiniz tasarımı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel tasarımların ve gipürlerin yer aldığı gelinlikler sezonun gözdesidir. Kabarık gelinlik resimleri 2014 sezonunda uzun kuyruklar ve bel kısmında kullanılan pastel tonlardaki güller ve kemerler yer alıyor. Kabarık gelinlik fiyatları 2014 sezonunda daha çok kişinin tercih ettiği malzeme ve modele göre değişmektedir. 2014 kabarık gelinlik fiyatları gipürler ve dantellerin özelliğine göre belirleniyor. Ancak çok daha uygun bir şekilde istediğiniz gelinliği yaptırmak için püf noktaları yakalamalısınız. Kabarık 2014 gelinlik fiyatları için önceden bir araştırma yaparak rahatça istediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz gipürleri tüller üzerine serpiştirme yapılabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir