Kısa gelinlik modelleri 2013

Pek çok kadının hayalinde uzun kuyruklu tepeden tırnağa bembeyaz bir gelinlik modeli vardır. Ancak moda sektörü o kadar gelişti ki sizin bile hayallerinize sığdıramayacağınız kadar çok model ve gelinlik modeli sunuluyor. Son yıllarda ilgisi giderek artan modellerden bir tanesi de kısa gelinlik modelleri. Farklı tasarımları ile merak uyandıran kısa gelinlik modelleri aynı zamanda da sahip olduğu modelleri ile göz alıcı ürünler sunuyor. Daha farklı, daha anlamlı ve daha dikkat çekici modelleri merak ediyorsanız 2013 kısa gelinlik modelleri kataloğuna mutlaka göz atın.

Kısa gelinlik modellerinde de trend olan tasarımlar var. Dantel işlemesi, tül kaplama genellikle sade ya da karışık halde sunulabiliyor. Dantel kaplama kısa gelinliklerde diz hizasında ve kalın pileli modeller kullanılabiliyor. Bu modellerde straplez modeller oldukça şık. Kalp şeklinde göğüs kesimi, belden büyük bir çiçek ya da taş işlemesiyle görebileceğiniz kısa gelinlik modelleri kır düğünleri için ideal bir model olacaktır. 2013 kısa gelinliklerinde diz boyu oldukça ideal ve sade bir model. İşlemeler ya da aksesuarlar kullanarak modeli hareketlendirmek, zevkinize göre daha uygun hale getirmek mümkün. Eğer sıra dışı bir gelinlik modeli arıyorsanız önü kısa arkası kuyruklu gelinlik modellerine göz atın. Kısa gelinlik modelleri 2013 kataloglarının en dikkat çeken modelleri olan arkası kuyruklu modellerde yine mini etek kullanılıyor ancak arkasında kısa gelinlik kumaşıyla aynı dokuda kuyruklar ekleniyor.

Çok fazla detay ve işleme olmayan 2013 kısa gelinlikler bayanların en sevdiği modellerden bir tanesi. Rahat ve farklı görünmesinin dışında oldukça da iddialı bir model olarak görebilirsiniz. Kısa gelinlik modeli seçerken farklı bir tasarım arıyorsanız yeni sezon kataloglarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra seçeceğiniz renk konusunda da farklılık yapıp kısa gelinlik modellerinde kullanılan krem, bej gibi renkleri de deneyebilirsiniz.

Latest Comments
  1. ÇimenGöz 04 Aralık 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir