Kolsuz Gelinlik Modelleri 2014

Düğün hazırlıklar başladığı zaman gelin ve damat adayları büyük bir arayış içerisine girerler. Bu arayışların içerisinde ençok gelinlik modeli çiftlerimizi zorlamaktadır. Özellikle gelin için model seçimi yapmak bir hayli zordur. Hayatında bir defa gerçekleşecek bu önemli ve anlamlı günde giymiş olduğu şık gelinlik modeli ile akıllarda kalmak, iz bırakmak  ve görenlerin beğenisini toplamak her gelin adayının isteğidir. Bu yönden seçim yapmak zorlaşırken bu kategoride çok geniş çeşit yelpazesi de bulunur. Bunların başınsa straplez, dekolteli veya dekoltesiz gelinlik modelleri gelmektedir. Ayrıca kolsuz gelinlik modelleri de çok fazla kızlarımız tarafından rağbet görmektedir. Eski zaman da sadece yaz aylarında yapılan düğünler de seçim yapılan kolsuz gelinlik modelleri günümüz de kış sezonundaki düğünlerde de tercih edilmekte.

2014 kolsuz gelinlik tasarımlarında dantelli tasarımlar bu sezon çok iddalı görünüyor ve gelin adaylarının ilgisini çekmekte olup yine kolsuz V yakası olan balık etek gelinlik tasarımıda çok şık ve zarif bir model olarak karşımıza çıkmakta. Kolsuz gelinlik model tasarımlarında kabarık etekler bu sezon  trendlerin arasına girmiş çok fazla tercih ediliyor. Seçimini yapacağınız kolsuz gelinlik modeli tamamen sizin kendi zevkinize uygun olmalıdır. Eğer seçim yapmakta çok zorlanıyorsanız ünlü markaların gelinlik koleksiyonlarına bakıp online siitelerden de faydalanabilirsiniz.

Ayrıca  moda evlerine giderek daha fazla bilgi sahibi olup özel sipariş ile moda evlerine diktirebilirsiniz. Gelinlik tasarımlarında kolsuz gelinlik modelleri çok şık ve zarif görünümü ile gelinlik modellerine çok yakıştığını söyleyebiliriz. 2014 kolsuz gelinlik modeli ile kendi düğününüzün yıldızı olabilirsiniz.  Hemen herkes bu çok özel gecenizde gözlerini sizin üzerinizden alamyacaklar diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir