Prenses gelinlik modelleri 2014

Gelinlik modelleri kadınlar için her zaman ilgi çeken bir konu oldu. Bu anlamda pek çok modeli sevilse de gelinlik modellerinde de bazı tasarımlar popüler olan modeller arasında yer alır. Prenses gelinlik modelleri de çok sevilen modellerden bir tanesidir. Kabarık etekleri ile masal tadında bir kıyafet olması ve günün anlamı nedeni ile prenses gelinlik modelleri tam anlamıyla göz kamaştıran modellerdir. Tabi eklenen ufak detaylar da prenses gelinlikler için farklı bir alternatif bulmanızda yardımcıdır.

Prenses gelinlik modellerinde öncelikle son zamanlardaki tüllü etekler çok moda. Bu yılda karşımıza çıkacak olan tül etekli prenses gelinlik modelleri oldukça iddialı ya da sade tasarımlar içerebiliyor. Bunlar arasında üst kısmı ile bütün olan ya da farklı iki parça olarak kullanılan modeller var. Prenses gelin modeli ararken kullanabileceğiniz iki parçalı modeller üst kısmı sonrasında kullanabildiği için tercih edilebiliyor. Straplez tasarlanan prenses gelinlik modellerinde üst kısım boncuk ya da ışıltılı taşlarla süslenirken etek kısmı tül ya da saten sade desenler içeriyor. Bunun yanı sıra modellerin kabarıklığı de abartılabiliyor. Tercih edebileceğiniz tüllü modellerin dışında saten kumaşlı prenses gelinlik modelleri de oldukça ilgi çeken modellerden bir tanesi. Bu modeller diğerlerine göre daha az kabarık ancak daha fazla el işçiliği olduğu için daha değerli elbette. Saten prenses gelinliklerde elbiseyi kaplayan el işlemeleri kullanılabiliyor. Kurdele, boncuk ya da taş işlemeleri bu tür modelleri oldukça yakışan detaylar. Bu nedenle de sıklıkla kullanılabiliyor. Bunun dışında diğer modellere nazaran saten kumaşla işlenen prenses gelinlikler daha abartılı hatta gösterişli duran modellerdir.

Gelinliğinizin sade ve masum bir model olmasını istiyorsanız kesinlikle tül kaplamalı, çok kabarık prenses gelinliklerini tercih etmeniz gerekir. Bunun dışında eteğin kabarıklığı az olan modelleri de kır düğünleri için ideal bir seçim olabilir. Bunun dışında daha rahat taşınabildiği için de prenses gelinlik tercih edilebiliyor. Dar olmadığı için hareketlerinizi sınırlamanıza ya da kendinizi sıkmanıza gerek kalmaz. Eğer siz de masal gibi düğün istiyorsanız işe 2014 prenses gelinlik modellerini inceleyerek başlayabilirsiniz.

Latest Comments
  1. Mehmet Ergül 04 Aralık 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir