Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Gelin adaylarının vücut ölçülerine uygun olarak seçeceği uzun kuyruklu gelinlik modelleri 2015 yazında düğünlerde bir çok genç bayanı mutlu edecek. Gelin adayları yüzlerce modele baksa bile  içlerinden sadece birini seçecek ve o gece hayallerini süsleyen uzun kuyruklu gelinlik tasarımına kavuşacak.Bu yaz 2015 uzun kuyruklu gelinlik modelleri ile hiç unutamayacağınız bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız bu yazı tam size göre.

Bu unutulmaz geceyi akıllardan çıkmayacak bir  gelinlikle kusursuzlaştırmak istiyorsanız kuyruklu gelinlik modelleri 2015 tasarımlarına kesinlikle bakmanız gerekiyor. Gelinlik deyince zarif bir şekilde kullanılan dekolte çok hoş bir görüntü sağlayacaktır. Hafif göğüs dekolteli bel tarafı vücuda oturan ve belden sonrası genişleyerek kusursuz bir görüntü yaratan 2015 uzun kuyruklu gelinlikler sizin için çok önemli olan bu günde prensesler gibi gözükmenizi sağlayacak.

2015 uzun kuyruklu gelinlik modelleri arasında beyazın dışında krem tonlarıda gelinlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. 2015 kuyruklu gelinlik modelleri koleksiyonlarında trend olan modellere bakacak olursak, vücudu bele kadar saran ve aşağıya doğru bollaşan kat kat şifon tüller ve uzun sade bir kuyruk o gece gelinlere zarif ve kibar bir görünüm katacak. Eğer uzun kuyruklu gelinlik modelinizin daha gösterişli bir model olmasını istiyorsanız üstüne inciler işli olan dantelli kuyruklarla gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bu sezonun en şık gelinlik modelleri ise üzerinde el işlemesi olan ve çok şık ve kibar bir görünüm sağlayan modeller olarak gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Sırt dekolteli ya da sırtı tül detaylı tasarımlar da inceliğinizi ve zarifliğinizi ortaya çıkarmak için çok doğru bir seçim olacaktır. Uzun kuruklu 2015 gelinlik modelleri bu sezonun en beğenilen modellerinden.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir