Yeni Gelinlik Duvak Modelleri

Küçüklüklerinden evlilik günlerine kadar gelinlik ve uzun duvak hayalleri kuran gelin adayları için 2014 duvak modelleri yeni gelinlik duvak modelleri koleksiyonunu inceledik.  duvak modellerini detaylı olarak incelediğimizde oldukça fazla çeşit karşımıza çıkıyor. Uzun kuyruk şeklini alan duvaklardan daha kısa duvaklara kadar epey modele rastlamak mümkün.  duvak modelleri yeni gelinlik duvak modelleri arasında en çok dikkat çekenler uzun ve dantel işlemeli duvak modelleri oluyor. Genellikle tülden tasarlanan duvak modelleri yeni gelinlik modelleri 2014 koleksiyonunda gelin adaylarının en beğendiği modeller arasında yer alıyor. Fransız gipürüyle işlenen duvak modelleri de beğenilen modeller arasında yer alıyor. 2014 duvak modelleri yeni gelinlik duvak modelleri koleksiyonunda duvağın tamamı dantel işlemeli olabileceği gibi sadece uç kısımlarına yapılan dantel işlemelerle daha zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Bu zarif duvak modelleri gelin adaylarının hayallerindeki modellere benziyor ve bu nedenle oldukça tercih ediliyor.

2014 duvak modelleri yeni gelinlik modelleri duvak modelleri ile sezonun en güzel modellerini çoktan görücüye sundu. En beğenilen duvak modellerini bayanların ve modacıların beğenisine sunan gelinlik tasarımcıları gelin adaylarının yüz hatlarına uygun olarak tasarımlar gerçekleştiriyor. Böylece gelinliğinizle ve yüzünüzle en uyumlu olan duvak modelini seçmiş oluyorsunuz.

2014 duvak modelleri genellikle tül ve dantelden oluşuyor. Tül ise daha ağırlıklı olarak tercih edilenler arasında yer alıyor. Ancak alışılmışın dışında daha şık ve zarif bir duvağa sahip olmak isteyenler 2014 dantel duvak modellerini tercih ediyorlar. Fransız gipürünün en ince el işlemeleriyle duvağa işlenmesi önemli işçilik isteyen bir ayrıntı. Hal böyle olunca 2014 duvak modelleri yeni gelinlik modellerini tamamlayan en önemli detay olarak karşımıza çıkıyor.

Hayal gibi gelinliklerin hayal gibi duvaklarla tamamlanması ile gelin adaylarının rüyalarını gerçeğe çeviren 2014 duvak modelleri yeni gelinlik modelleriyle bir araya gelince peri masallarındaki modelleri andıracak kadar güzel modeller ortaya çıkıyor. Düğün gününde her şeyin mükemmel olmasını arzu eden gelin adaylarının en çok önem verdiği şeylerin başında gelinlik modelleri geliyor. 2014 duvak modelleri yeni gelinlik duvak modelleri koleksiyonunda bu nedenle ağırlıklı olarak uzun zarif ve dantel duvak modelleri tercih ediliyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir