Yeni Sezon Gelinlik Modelleri 2014

Her genç kızın bir gelinlik hayali vardır ve her genç kız mutlaka bu hayalindeki gelinliğe sahip olmayı ve bu gelinliği giymeyi çok ister. 2014 yılı gelinlik modelleri ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Hayatınızın filminin başrolünde oynayacağınız bir gün olan düğününüzde tüm gözlerin üzerinde olmasını ve bu gözlerin sizlere beğeni ile bakmasını tabi ki de çok istersiniz. Bunun için çok şık ve sizin vücut hatlarınıza en uygun olan gelinliği tercih ederek bunu başarabilirsiniz. Tüm genç kızların mutlaka bir gelinlik hayali vardır. Bu gelinlik onun tüm hayallerini süsler. Gelinlik bakarken genç kızların dikkat etmesi gereken şey gelinliğin onun hatlarına ne kadar uyum sağladığıdır. Tabi ki de sevdiğiniz ve beğendiğiniz gelinliği seçeceksiniz ama bunu yaparken vücudunuzu unutmayacaksınız. Yoksa gelinliğiniz sizi tam da olmak istediğiniz gibi şık ve asil göstermez ve istediğiniz beğenen bakışları göremezsiniz.

Sonraki yaşamınızda tercihlerinizden pişman olmamak için çok iyi bir tercih yapmanız gerekecektir. Birçok gelinlik tasarıcısı tarafından tasarlanmış çok şık ve çok modern bir görünüme sahip olan gelinlik modelleri bulunmaktadır. Vücudunuza ve zevkinize uygun olarak tasarlanmış gelinlikleri bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Yeni gelinlik modellerinde uzun duvaklar yine çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Gelinliğinizin gipüründe olan bir duvak seçimi ile gelinliğinizi seçebilirsiniz. Balık formundaki gelinliklerde yine oldukça moda olanlar arasında yer alıyor. Omuzdan asklı olan modelleri de tercih ederek çok şık olabilirsiniz. Vücut şeklinize uygun olan formada eğer göbek bölgenizde fazlalığınız var ise daha kabarık olan gelinlikleri tercih edin. Dekolte olarak da çok fazla abartıya kaçmadan ister sırt bölgenizde isterseniz de göğüs bölgenizde bir dekolte tercih edebilirsiniz.

Kısa gelinlik tercih etmek isteyenler için de oldukça tarz gelinlikler vardır. Kapalı bayanların da tercih edebileceği daha modern ve daha şık bir gelinlik modeli de bulabilirsiniz. Daha spor bir şeylerden hoşlanan gelin adayları için de bu yıl tasarlanmış çok tarz ve çok şık gelinlik modelleri sizleri beklemekte. İsterseniz kendi modacınıza da hayalinizdeki size çok yakışacak olan bir gelinlik tasarlatarak çok modern ve çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

gelinlik-modelleri (1) gelinlik-modelleri (2) gelinlik-modelleri (3) gelinlik-modelleri (4) gelinlik-modelleri (5) gelinlik-modelleri (6) gelinlik-modelleri (7) gelinlik-modelleri (8) gelinlik-modelleri (9) gelinlik-modelleri (10) gelinlik-modelleri (11) gelinlik-modelleri (12) gelinlik-modelleri (13) gelinlik-modelleri (14) gelinlik-modelleri (15) gelinlik-modelleri (16) gelinlik-modelleri (17) gelinlik-modelleri (18) gelinlik-modelleri (19) gelinlik-modelleri (20) gelinlik-modelleri (21) gelinlik-modelleri (22) gelinlik-modelleri (23)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir