Zuahir Murad 2015 gelinlik modelleri

Kişiye özel gelinlik dikilmesi elbette ki her genç kızın rüyalarını süsler ama kolayca her genç kıza nasip olmaz. Bir kere çok pahalıdır ve her isteyen bir Zuahir Murad gelinliğine sahip olamaz,önce randevu alınması için aralara tanıdıkların sokulması gerekir, sonra da Beyrut ve İstanbul arasında birkaç ay gidip gelmek ve o muhteşem gelinliği denemek lazım. Yani her isteyen çat diye bir Zuahir Murad gelinliğine sahip olamaz, peki nedir bu gelinlikleri bu kadar özel ve masraflı kılan. Önce süper kalitede kumaşlardan yapıldığını ve kişiye özel olduğunu söylememiz gerekir, sonra da özel bir ilgi ile bizzat Zuahir Murad’ın ilgileneceğini ve ekibi ile birlikte sizi düğüne hazırlayacağını bilmelisiniz. Zuahir Murad 2015 gelinlik modelleri daha önce h,ç tasarlanmamış modellerden oluşmaktadır.

Beğendiğiniz birkaç modelin harmanlanması ile size özel gelinlik siparişi alınmakta ve dikilmektedir. Gelelim bu süper gelinliklerin modellerine, kısaca rüya gibi bir gelin oluyorsunuz Zuahir Murad 2015 gelinlik modelleri ile. Baş döndüren danteller, ipekler, satenler hep gelinliğinizin kumaşları olacaktır. Eski tarzlardan hoşlanan ve klasik bir gelinliğe sahip olmak isteyen genç kızlar için bu modeller biçilmiş kaftan. Ancak günün trendlerine uygun tasarlanmış gelinlik modelleri de mevcut tabii.

Zuahir Murad 2015 gelinlik modelleri hazır tasarımları Vakko gelinlik mağazalarında bulunabilmektedir, siz de bu eşsiz gelinliklerden birine sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir