Allığı Far Olarak Kullanma

Allığı Far Olarak Kullanmak

Birçok bayan özellikle allık renklerini far olarak kullanır. Fakat renkleri önemidir. Allık far olarak nasıl kullanılır aynı şekilde göz fırçası kullanarak rahat bir şekilde göz kapaklarınızı boyarsınız. Allık özellikle sedefli olmadığı zaman güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Allık far olarak nasıl kullanılır hem böylece birçok makyaj malzemesi de yanınızda taşımamış olursunuz.

Kıyafetleriniz ile de rahatlıkla güzel tonlar yakalamanız da mümkündür allık far olarak nasıl kullanılır. Özellikle çalışan bayanlar bu işleme sık başvururlar. Ve hem kolaydır hem de güzel uygulanır. Göz kapaklarınıza da krem sürerek daha kalıcı hale getirin.

Bu işlem daha canlı görüntüler elde etmenizi de sağlar. Allık far olarak nasıl kullanılır ve sizler hem renk seçeneklerinizi artırmış olursunuz, hem de daha güzel uyumlar yakalarsınız. Çünkü allık ile de uyumu bulmuş olursunuz.

Allık far olarak nasıl kullanılır yüzünüz daha canlı hale gelir. Birçok bayan özellikle son zamanlarda bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Allık renkleri bazen daha çekici gelir. Ve kullandığınız zaman siz de güzel farkı anlayacaksınız.

Bu arada sık makyaj yapanlara ciltlerini canlandıracak harika bir yüz buhar bakım uygulaması paylaşıyorum:

Taze hazırlanmış bir yüz buharı hediye olarak verilmek istendiğinde 1 lt’lik, mavi veya kırmızı benekli mineli çekici bir kavanoz kullanılmalıdır. Bunlan pek çok indirimli satışlardan veya özel mutfak gereçleri satan yerlerden temin edebilirsiniz. Aşağıdaki tariflerin birinden 1 bardak kadar bir bitki karışımı hazırlayın, plastik bir buzluk torbasma koyun, bir kurdele ile bağlayın, ve kullanım talimatlarını ve bir ölçme kaşığı iliştirin. Bunları kabın (yüz buharının uygulanacağı) içine yerleştirin. Bir banyo havlusu hoş bir ilave olur. Eğer mümkünse havlu ve kabı ayni renkten seçin.

Tamamen kuruyana kadar okşayarak kurulanın. Yüz buharı sonrası maske ve nemlendirici kullanmak için ideal bir zamandır ki böylece cildiniz tam bir bakımdan yarar sağlamış olur. Keyfini çıkarın!

Özel not: Eğer elinizin altında bulunması için gözde yüz buharı karışımınızdan büyük miktarda hazırlayacak olursanız, kuru bileşenleri hava geçirmeyen fermuarlı bir torba, sığ küvet veya kavanoz, veya teneke kutuda saklayın ve serin, loş bir yerde tutun. Eğer tarif yağ veya sirke ilavesi gerektiriyorsa, bunları buhar yapmaya hazır olduğunuz zaman ilave edin.

Yüzünüze buhar uyguladıktan sonra artan bitkisel sıvı ile ne yapabilirsiniz? Soğumasına izin verin ve onu bitkilerinizi sulamakta kullanın, süzün ve banyo suyunuza ilave edin, veya bütün karışımı karışık gübre yığınınıza ilave edin. Onu ziyan etmeyin! Bununla beraber bitkilerinize sirkeli bir çözelti dökmeyin.

2K Moda TV

Allığı Far Olarak Kullanma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir