Makyaj ve güzellik trendleri 2016

KAPSAMLI KORUMA

Coppertone Forte Plus SPF 50 güneş kremi, geniş spektrumlu formülüyle çok hassas ciltler için bile etkin koruma sağlıyor. içeriğindeki provitamin B5’le cilde yoğun nemlendirici bakım yaparken, üzüm çekirdeği ekstresiyle güneşin yaşlandırıcı etkilerini azaltıyor.

TEKNOLOJİYİ KULLANIN!

Güneşi ve güneşlenmeyi sevenlere iyi haber! Piz Buin’in doğal bronzluğu artıran melitan içeren sprey yağı “Tan & Protect” ve kurulanmaya gerek olmadan uygulanan “Wet Skin” serisiyle sağlıklı ve güvenli şekilde bronzlaşabilirsiniz.

Klorane’in keten lifi içeren şampuan, saç kremi ve spreyden oluşan bakım serisi, saçı ağırlaştırmayan silikonsuz ve yumuşak formülüyle, saçların daha kolay taranmasını ve kökten uca hacim kazanmasını sağlıyor.

Silikon ve paraben içermeyen seriyle ince telli saçlarınıza zararlı kimyasalları yaklaştırmadan da hacim verebilirsiniz.

1 AYDA BİKİNİ VÜCUDU

Yaz gelmiş olsa da, kısa sürede daha fit vücuda kavuşmak için hala şansınız var! CityBeauty güzellik merkezlerinde sunulan bölgesel incelme yöntemi Hypoxi, vakum-basınç terapisiyle egzersizi birleştiriyor ve kan dolaşımını hedeflenen bölgede yoğunlaştırarak yağ yakımı sağlıyor.

GUCLU VE GÜZEL

Diş minesini güçlendirirken, dişlerin 1 haftada 1 ton beyaz görünmesini sağlayan Colgate Optik Beyaz Beyazlat ve Güçlendir diş macunu, 21 kadını özel proje için bir araya getirdi. Hem güçlü hem de güzel olmayı başaran 21 kadının hayatından karelerin yer aldığı “Güçlü & Güzel” fotoğraf sergisi, 12-17 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Abdi ipekçi Caddesi’nde sergilendi.
2015 ilkbahar yaz koyu goz makyaji trendleri | Kadinveblog 2KModa

Makyaj ve güzellik trendleri 2016

2014-makyaj-güzellik 2KModa

Makyaj ve güzellik trendleri 2016

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir