Bronz Siyah Göz Makyajı

Geçtiğimiz yaz günlerinde en fazla dikkat çeken göz makyajı renkleri bronz ve siyahtı. Göz kapaklarına sürülen bronz renkli farların gözlerde yarattığı etki muhteşem güzeldi. Kirpik diplerine çekilen siyah eyeliner ile bütünleşen bronz farlar, etkili bakışlar yaratmayı başardı. Bronz siyah göz makyajı, genç kızların gece gezmelerine giderken en çok tercih ettikleri renkler oldu. Gözleri daha iri ve bakışları daha anlamlı kılan bu renkleri, bu kış günlerinde yine göreceğe benziyoruz.

Bu makyajı yapmak ayrı bir özen ister, zira her renk tende iyi durmayabilir, moda diye de hiç yakışmayan bir renkte göz makyajı yapmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Siyah göz makyajı, hep bilinir ve hep kullanılırdı. Ama bronz ile siyahın birlikteliği, gerçekten muhteşem oldu. Kaş altlarına kadar bronz far ile boyanmış göz kapakları, çekilen siyah eyeliner ile tamamlanınca ortaya inanılmaz bir güzellik çıktı.

Kadınlar gözleri ile çok şey anlatmak isterler, bu yüzden de göz makyajı onlar için önemlidir. Bu senenin son trendi olan bronz siyah göz makyajı, onlar için ayrı bir atmosfer doğurdu, gözler daha anlamlı bakmaya başladı. Kirpik diplerine de siyah eyeliner çekip bir de kirpiklerini yine siyah maskara ile belirleyince, kendilerine olan öz güvenleri sağlamlaştı. Her kadına yakışmayan bu tonlarda göz makyajı, nedense genç kızlarda çok güzel durdu.

bronz-siyah-goz-makyaji

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir