Siyah saça nasıl far gider?

Siyah saçlı bayanlara hemen hemen her tür makyaj gider ve bu bayanlar en çok siyah renkli makyaj malzemelerini kullanırlar. Ancak bu kadar sabit bir renk ile yola devam etmeye gerek yok. Elbette istiyorlar ise istedikleri gibi bir makyaj malzemesi kullanma haklarına sahipler. Kimse de karışamaz buna. Her tür renk ve modelde yapılan makyaj ve makyaj detayları siyah saçlı bayanlara gider. En çok göz makyajına ağırlık veren bayanlar eğer siyah saçlı ise onlar mavi renkli göz makyaj malzemelerini tercih edebilirler.

Son zamanlarda kıyafette moda olan pastel tonları makyajlarda da moda ve bu makyaj modasının içerisinde yer alan ruj da bu modadan nasibini almış durumda. Ancak ne ile ne gider nasıl güzel bir makyaj yapılır bilmek gerekir. Siyah renkte makyaj malzemeleri ile yapılan her makyaj kendi çapında güzeldir. Ancak farklı renk önerilerine de yer vermek gerektiğini unutmayalım.

Siyah saça nasıl far gider gelin bir bunu konuşalım. Fondöteni iki kat sürerek kirpikleri kıvırarak maskara sürmek etkili bir yöntemdir. Ancak bunu yaparken etkili bir far seçmek de önem taşır. Özellikle renk olarak son zamanlarda pastel tonlar daha moda ve bunu bilmeyen siyah saçlı bayanlar hemen kendi ten renklerine uygun olan bir far edinsinler. Siyah saça gidecek olan birçok far seçeneği var ve pembenin tüm tonları da siyah saçlı bir bayanı etkili yapmaya yeter. Beyaz tenli ve siyah saçlı bayanların ise çok fazla bu konuda düşünmelerine gerek yok.

Zaten onlara her tür far rengi uyum sağlayacak yüzlerine yakışacaktır. Farı kullandınız ise üzerine eye liner ile bakışları etkileyici kılmak gerekir. Gözlerin üzerine çekilen bir eye liner gözleri daha canlı gösterecek ortaya çıkmasını sağlayacaklardır. Siyah saçlı gözler ateş bakışlar ceylan bir bayan bakanın dönüp de bir daha baktığı bayan yapar sizi. Yeter ki saç renginize göre hangi makyaj malzemesi nasıl ve ne oranda kullanılır bunları bilin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir