Ünlüler Selülitle Nasıl Başa Çıkıyor?

YENİ KELİMESİ

Hollyvvood’un yeni popo yıldızı Scarlett, Sienna veya Posh değil. Liftir: Avrupa’da son dönemde yapılan kapsamlı araştırmaya göre zengin lifli yiyecekler yemek sadece göğüs kanseri riskini azaltmıyor, aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı oluyor.

Çalışmaya göre günlük olarak en az 20 gram lifli besin alan menopoz öncesi kadınlarda kanser riski %50 azalıyor. Durmayın ve benifiberi çayınıza, kahvenize ve yıldızların yaptığı gibi suyunuza koyun. Veya gününüze Tam Kepekli Kahvaltı Gevreği veya Tam Kepekli Bar (bir kalıp 120 kalori, 2,5 gram yağ ve 5 gram lif içeriyor) ile başlayabilirsiniz.

KAHVE, ÇAY VEYA DAHA İNCE BİR BEN?

Hollyvvoodda bir yıldızın elinde kahve fincanı olmadan çekilmiş fotoğrafını bulamazsınız. Ancak zayıf ve şişman arasındaki fark bu kahvedir. Tüm beslenme uzmanları bize yapay tatlandırıcıların bizi şişmanlattığını söylediği için yıldızlar gerçek şeker kullanır, ama çok değil. Eva Solo Süt ve Şeker Takımları kahvenize tek bir çay kaşığı şeker veya badem sütü (veya sizin seçiminiz ne olursa) koymanızı sağlar. Bunun anlamı, kendinizi bir üst bedene çıkarmanıza gerek yok.

DR. HOWARD MURAD
Biliyoruz ki ünlülerin hiçbirisi selülit sorunu yaşamaz. Bizim için Los Angelesdan dermatolog ve cilt bakım gurusu, Murad Cilt Araştırmaları Laboratuarı kurucusu UCLAda cilt araştırmaları profesörü ve ülkenin en iyi dermatologlarından birisi olan Dr. Howard Murad var. Seksi müşteri listesinde Robin Thicke, Renee Zellvveger, Tori Spelling ve Kim Cattrall gibi isimler var.

Kilo vermek isteyenler için özel cilt bakım rejimleriniz var mı?

Güncel cilt bakımına ek olarak iç deri bakımı da aynı öneme sahiptir. Güncel ürünler yaklaşık olarak epidermisi yani cildin %20sini hedef alırken geri kalan %80’i yani dermiş düzenli besleyiciler ve diyet desteklerine ihtiyaç duyar. Kilo vermeye çalışıyorsanız cildinizi sağlıklı tutmak için doğru miktarda yediğinizden emin olmanız hayati öneme sahiptir.

Muradda yapmaya çalıştığımız her şey Cellular Water Principle (Hücresel Su Kuralı) bilimine yani hücreleri su ile dolu ve sağlıklı tutma stratejisi üzerine geliştirilmiştir.

Hücreleri sağlıklı tutmak için sağlam hücre duvarları olmalı. En önemli besleyiciler yumurtada bulunan lesitin, ıspanak, soya ve domatestir. Temel Yağ Asitleri hücrelerde su tutar, bunların kaynakları: balık, zeytinyağı, fındık fıstık ve avokado. Antioksidanlar cildi serbest radikallerden koruma konusunda önemlidir, bunlar nar özütünde, üzüm çekirdeği özütünde ve C vitaminindedir. Fasulye, baklagil, yağsız ette bulunan glukosamin ve amino asitler aynı zamanda bağ doku olarak da bilinen kolajen ve elastik dokuyu güçlendirir ve cildi sıkı ve sağlıklı tutar.

2K Moda TV

Ünlüler Selülitle Nasıl Başa Çıkıyor?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir