Dünya Starlarının Zayıflama Reçeteleri

EVA HAKKINDA HER ŞEY!

Eva iyi şeyleri atlayacak biri değil. “Her zaman brovni yerim hatta kendim bile pişiririm.” Bunu söylerken Eva’nın ağzında büyük bir dilim kek vardı. “Kek ve buzlu çikolata… bundan iyi bir şey var mı?” Dünyalar güzeli Longoria karbonhidratları olan ve bunları yemeyi çok seven birisi. “Beni azarlamayın,” diyor gülerek. “Deli gibi çalışıyorum ve birkaç brovniyi hak ediyorum.

Bütün kadınlar birkaç brovniyi hak eder. Haftada üç dört defa egzersiz yapıyorum. Koçum peşimde. Hollywood Hills’de yaşıyorum ve burası egzersiz için iyi. Tepede yürürken lunges yapıyoruz ve sonra bir sonraki tepeye kadar koşuyoruz ve tekrar çöme liyoruz. Bunu sabahları erkenden yaparım ve her zaman neden şimdi yatağımda değilim, keşke uyusaydım derim!’

Longoria her zaman birinci sınıf güzelliğe sahip değildi: “Kolej sonrasına kadar olgunlaşmadım. Bence bu büyük bir lütuftu. Bu yüzden görünüşüm yerine karakterime odaklandım hep.

“Şimdi kızlara yüzeyselliğe takılmamalannı tavsiye ediyorum. Görünüş solar fakat zeka ve karakter sonsuza kadar yaşar.”

Hollywood Konuşmaları: Arkadaşlar şişmanlaştırır. Bir diyetteyken arkadaşlarınız gözünüzün önünde yer, yer, yer… Onları mutlu etmek için siz de yersiniz ve kilo alırısınız. Örneğin Britney’le zaman geçirmeye başlayıncaya kadar çok inceydim; fakat daha sonra şişman arkadaşlarım oldu.

BALIK, CİPS VE ZETA JONES
Jones, Balık ve cips anlayışını yeniden tanımlamaktadır. Koyu saçlı güzel Catherine Zeta Jones çocukları Dylan ve Carys ile çikolatalara meyil edecek bir tip değil. Galli güzel tatlı bir kaçamak olarak iyi, ağır bir sandviç almayı sevdiğini söylüyor: “Biliyorum bu kulağa gülünç geliyor ama siyah ekmeğimin arasında tütsülenmiş som balığı ile patates cipsi olması konusunda saplantılıyım.” (Dur bakalım, bir an ağzı sulandırıyor gibi duruyor ama bir daha düşünelim. Tütsülenmiş somunun Weight Watchersda Amerikan Diyeti çok az yeri var.) “Kendimi dur duramıyorum.

Bu en sevdiğim yiyecek.” (Siyah bir yazlık elbise içerisinde muhteşem görünen Jones bunu New Yorkdaki bir otelde yaptığı bir röportajda söylüyor.) Kıvrımlı hatlara sahip ama bir gram bile yağı yok. Bu muhteşem vücutlu zayıf, eş, anne ve aktris olan Jones bu atıştırmaların yükünden kurtulmak için bir şeyler yapıyor olmalı: “Aslında egzersiz yapmayı seviyorum, bu beni zinde tutuyor ve bana enerji veriyor. Son birkaç aydır Avrupadayım ve oldukça çok yüzüyorum. îşte bunu çok seviyorum.”

Bermudadaki evde (aynı zamanda İspanya ve Nevvyorkda da evi var) Jones bütün hayatını değiştirmeyi sevdiğini söylüyor. “Yürüme, egzersiz yapma ve yüzme arasında her zaman bir karışım yapıyorum. Rutin bir şeyi hiçbir zaman iki gün üst üste yapmıyorum. Fakat haftada beş defa kesinlikle egzersiz yapıyorum. Haftada beş gün jimnastiğe gidin ve sadece sıkılmayacağınız bir şeyler yapın” Fakat işine çok sadık olduğu için ondan nefret etmeyin.

“Ben de herkes gibi kendimi jimnastik salonuna atmak zorundayım. Fakat buradaki işim bittikten sonra, Vay canına bunu çok sevdim, her zaman böyle mi? diye söylüyorum. Bu sözlerine gülerek şunları ekliyor: “ Eğer egzersiz yaparsam daha fazla tütsülenmiş som balıklı siyah ekmek yiyebilirim.”

HDS Extra: Catherine Zeta Jones’ın bu tatlı kaçamaklı reçetesini ister misiniz? “Tütsülenmiş som ve siyah ekmek yemelisiniz. Mayonez siz ve krem peynirsiz… Ekmeğin üzerine küçük bir parça limon sıkın ve sonra bir parça biberle karıştırın. Arasına istediğiniz kadar ezilmiş cips koyabilirsiniz. Gerçekten çok lezzetli. Bunun için beni suçlayabilirsiniz!”

Zayıflama & Diyet

Dünya Starlarının Zayıflama Reçeteleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir