Kim Kardashian ile güzel vücudun sırları “ropörtaj”

Biliyorsunuz Kim eski bir direk dansçısı işte kendisi ile gerçekleştirdiğimiz ropörtajdan bir kesit:

2K MODA: Vücudumun korkunç bir sesi var.

Kim: Bu kadın olmak ve Tanrı nin sana verdiği şeyi (bacaklar, kalçalar ve bunların kıvrımları) kabullenmekle ilgili bir şey. Kadınlar ile ilgili her şey çok çekicidir. Bu, kendimizi kıvrımlarla itme ile ilgili…ve eğer bir kaç kilo fazlanız varsa, vücudunuz olmanız gereken ağırlığı bulacaktır. Her kadının kürdan gibi olması gerektiğini söyleyen medyayı takip etmiyorum. Bu kızlarımıza taşıyacağımız korkunç bir mesaj olur. Şu yeme düzensizliklerine bir bakın. Peki neden? Benim gibiler kendini pozitif ve güzel hisseder. Bu kadın bedeninin duyusal yetkesidir.

2K MODA: Direkte salınırken kalçalarımda yaralar oluşmayacak mı? Yeteri kadar sorunum var.

Kim: Hayır, çalışacak, sıkıştıracak ve esneyeceksin. Kaslarını göreceksin. Eğer vücudunun bütünün çalıştırırsan, endişelenmene gerek kalmaz. En iyisi olman gerekmiyor. Sadece hareket et ve gücünü hisset.

2K MODA: Eğer pole dansına başlarsam, koşu bandımı yakabilir miyim?

Kim: Koşu bandından nefret ediyorum. Koşu bandı canımı sıkıyor. Benim işime yaramayan bir spor yapmak istemem. Benim işime yarayan tek şey dışarılarda olmak. Dans etmeyi, hareket etmeyi ve direk etrafında uçmayı seviyorum.

2K MODA: Pole dansı vücudunu nasıl değiştiriyor?
Kim: Hiçbir zaman bir kum saatim olmadı. Kıvrımlarım da olmadı. Ben kareyim. Bu S Faktörü kadınsı kıvrımlar yarattı ve bu çok hoş. Şimdi bir belim, uzun, zarif kollarım ve güçlü omuzlarım var. Tam bir makineyim, yağsız bir makine. Kalçalarım güçlü. Uzun ve yağsızım. İki çocuğum var ve yatakta dönmektense yataktan dışarı çıkmak gerçekten güzel.

2K MODA: Hiç vücudundan nefret ettin mi?

Kim: Dalga mı geçiyorsun? Kalçamdan ve göbeğimden nefret ediyordum. Şimdi karnımı seviyorum. Gerçek bedenimi buldum.

2K MODA: Peki striptize ne diyorsun?

Kim: Bak, istediğin şeyi giyiyorsun. Topuklu giymek istiyorsan, topuklu giyebilirsin. Hatta düşük olanları bile. Eğer topuklu giymek istemiyorsan, giyme. Spor sutyenin ile kalana kadar soyunmak istemiyorsan, yapma. Çoğu kişi ter içinde ve birkaç gömlek ile geliyor ve bir tişörtü kalana kadar soyunuyor. Eğer sutyeninle kalmak istiyorsan, benim için sorun yok. Bundan daha aşağı gitmeyiz.

2K MODA: Chicago kış montumu giysem ve sadece onu çıkarsam olur mu?

Kim: Birinci seviyede parka giyen ve onu çıkaran bir kişi vardı. Bu onun bileceği iş.

2K MODA: Bunun seks hayatımızda ne gibi etkisi olacak? Kym bilmek ister ve birkaç ay içinde evleneceğim…

Kim: Bu yatakta seni özgürleştirecek. Bu ‘Bak, bedenim böyle ya da şöyle dönebilir,’ demek gibi bir şey. Erkeklerden çiçekler ve ‘Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim. Boşanacağız ve eşim kursunuza katılma istiyor,’ diyen mektuplar alıyorum.

2K MODA: Peki ya gerginsem?

Kim: Sınıfta ayna yok. Oda koyu, karanlık. Bu tamamen sana bağlı ve kendini nasıl gördüğünle ilgili. Bedenini sevebilir ya da nefret edebilirsin. “Vücudum bir mucize. Bunu kötüye kullanmayacağım,” demeyi tercih ederim.

Zayıflama & Diyet

Kim Kardashian ile güzel vücudun sırları “ropörtaj”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir