Rihanna’nın Zayıflama Sırları “Röportaj”

RIHANNA’NIN SIRLARI

On dokuz yaşındaki şarkıcı Rihanna muhteşem bir vücuda sahip. Sırrı egzersiz yapmak değil, bu yüzden Us Weeklye kapak oldu.

“Hepsi sağlıklı yemek yemeye çalışmak ve daha iyi hissetmek için salona gitmekle ilgili. Eğer olaya bu şekilde bakarsanız ve kilo vermeye çalışmazsanız daha başarılı olursunuz. Sıskalaşmaya çalıştığınızı düşünmeyin. (Hollyvvood çıtırından ne kadar canlandırıcı bir felsefe!)

Kardiyoya odaklanıyor ve haftada üç kez kişisel çalıştırıcısı ile tartılıyor. Diyetinde sebzeler, yumurta akı ve abur cubur olarak meyveler, artı su, su ve su var. “Karbonhidratlar düşmandır,” diyor.

Doğru Yürüyün

Günlük yürüyüş kilo vermede jogging kadar etkili olabilir.

Duke Üniversitesinde yapılan araştırmaya göre 8 ay için günde 12 mil yürüyen (2 veya 3 saat) yetişkinler benzer oranda jogging yapanlarla aynı kiloyu veriyor.

2K MODA: Bize en iyi diyet önerilerini söyler misiniz?

Bir, yiyeceklerle dost olun. Çoğumuz onların düşman olduğunu düşünürüz. (Yiyecekler bizi şişmanlatır!) Başarılı diyetçiler bu düşünceyi değiştirir ve iyi yiyeceklerle dost olurlar. İki kilo vermek için iyi yiyin. Size zarar verebilecek bir meyve veya sebze yoktur. Bu kategorideki bir şeye ne zaman ulaşabilirseniz yemekten çekinmeyin, günde en az beş kez yiyin. Uç tereyağına, jambona ve beyaz ekmeğe elveda deyin.

2K MODA: Sıradan bir günde neler yiyorsunuz?

En az beş kez meyve veya sebze, genellikle bir iki porsiyon tahıl ve bir iki porsiyon yağsız protein. Ve biraz çikolata veya benzeri bir şeyler… Kendi çikolata tatlılarıma güveniyorum. Ben gerçek bir çikolata aşığıyım.
Diyete zararlı özel bir yiyecek var mı? Örneğin bazı uzmanlar diyet içeceklere bazılarıysa tüm şekerli şeylere hayır diyor.

2K MODA: Sizin felsefeniz nedir?

Birçok insan için dozu ayarlandığı sürece her şey sağlıklı bir plana uyarlanabilir. Ama birçok insan tetikleyici yiyeceklere karşı hassastır ve bunu anlamak önemlidir. İlk hedef mantıklı hedefler belirlemek, İkincisi ise bu hedeflere ulaşmanızı engelleyebilecek engelleri tanımlamaktır.

2K Moda TV

Rihanna’nın Zayıflama Sırları “Röportaj”

Rihanna’nın Zayıflama Sırları “Röportaj”[/caption] Rihanna’nın Zayıflama Sırları “Röportaj”[/caption]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir