Zayıflatan Yeşil Süper Diyet

Normalde yeşil kilo vermeler tek başına içilmemelidir (ya da az miktarda içilmelidir buğday çiminde olduğu gibi). Bununla beraber kilo vermeyun içindeki iki ana malzeme kereviz ve salatalık olduğu için mideniz tam bir bardağı kaldırabilir ama tadı konusunda endişeliyim! Her ağız dolusu yudumdan sonra küçük bir dilim portakaldan bir ısırık aldığınız sürece sorun çıkmayacaktır. Bazı insanların kilo verme tat alıcıları o kadar gelişmiştir ki, portakala gerek duymadan bu kilo verme tadını sevmektedirler, ama ben olsam şimdilik şansımı zorlamazdım.

Diyet Malzemeleri

2 kereviz sapı 1/2 orta boy salatalık
1 küçük avuç dolusu ıspanak
30 gr taze buğday çimi
1 dilim portakal
2 buz küpü

Diyet Tarifi

Kereviz, salatalık, ıspanak ve buğday çiminin suyunu çıkarın. Bir bardağa buz koyun ve süper saf yeşil kilo vermeyu boşaltın. Her ağız dolusu yudumdan sonra portakaldan bir ısırık alın.

Diyet İpucu:
En iyisi yukarıdakilerin hepsinin suyunu ezici katı meyve sıkacağıyla çıkarmaktır. Eğer sizde yoksa sağlık ve alkaline etmek bakımından harika olacaktır, yalnızca süper ‘saf’ olmayacaktır. Bir kere daha söylüyorum, eğer ezici katı meyve sıkacağınız yoksa kereviz, salatalık ve ıspanağın suyunu çıkarın ve buğday çimi ya da süper
yeşil toz ekleyin.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir