2014 Oje Renkleri Ve Rihanna Kıyafetleri

Hanımların en sevdiği şeylerden biridir tırnaklarını renklendirmek. Bu da ojelerle mümkün olmaktadır.  Aşırıya kaçılmaması gereken oje renklerinden yeni sezon en trend oje renkleri yeşil ve turkuaz. Son zamanlarda rengârenk oje renklerinin hanımların tırnaklarında ellerini güzelleştiriyor. Hemen her rengin olduğu ojelerde en trend renkler sarı, yeşil, turkuaz, fuşya. Kırmızı ve beyaz renk ojelerin zaten yıllardır mevcut olduğunu biliyoruz. Yıllardan beri hanımların kuaförde yaptırdıkları manikürden sonra en çok yaptırdığı french ise hala güncelliğini koruyor. Tırnak uçların daha mat beyaz ojenin sürüldüğü, tırnağın tamamına da daha açık renkte oje sürülerek gerçekleştirilen yöntem hem ellerin bakımlı görünmesini hem de tırnakların temiz görünmesini saplıyor. 2014’ün en trend oje renkleri arasında turkuaz, sarı, yeşil gibi sıra dışı renklerin şekilli olarak tırnağı süsleyenleri de bulunuyor. Tırnağa sürüldüğünde şekil yaratan şekilli ojeler de son zamanlarda oldukça büyük ilgi görüyor ve hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Zaman ilerledikçe onunla birlikte her şey de gelişmeye ve değişmeye devam ediyor.

Rihannanın En Şık 10 Kıyafeti

      Amerika’nın ünlü şarkıcıları arasında olan Rihanna, aynı zaman da bir moda fenomeni olarak görülüyor. Birçok kadının örnek aldığı ve giydiği kıyafetleri takip ettiği ünlü şarkıcı için yapılan anketler doğrultusunda da en dikkat çeken kadını olarak seçilmiş. İşte Rihannanın en şık 10 kıyafeti;

  • Kazak görünümlü transparan; uzaktan bakılınca günlük ve sıradan bir kıyafetmiş gibi görünen boğazlı kazağı, oldukça seksi. Tamamen iç gösteren kazağının altına giymediği iç çamaşırı ile dikkat çeken Rihanna, bu tarzı ile çok konuşulmuştu.
  • Göbeği açık süveter; boğazlı kazaklardan vazgeçemeyen ünlü şarkıcının giymiş olduğu boğazlı, sıfır kollu ve göbeği açık süveteri, kadınlar arasında en çok sevilen kazak modelleri arasında.
  • Fırfırlı uzun abiye; en mütevazı giyimleri arasında kabul edilen abiye, yarım kollu olarak tasarlanıp ayakucuna kadar fırfır ile hareket kazandırılmış kıyafeti ile oldukça şıktı.
  • Siyah beyaz atkı; siyah montunun üzerine giydiği atkısı, siyah beyaz renkler ile günlük kıyafetini oldukça zengin göstermişti.
  • Yarım tulum; siyah ve beyaz renklerin oluşturduğu tulum, sadece tek paçadan yapılmış enteresan bir kıyafetti.
  • Taşlı abiye; göğüs dekoltesinin oldukça yoğun olduğu kıyafette, pul ve taşlar ışıltı katmıştı.
  • Boncuklu ayakkabı; ayakkabının sadece topuklarına işlenen kahverengi boncuklar, dikkat çekiciydi.
  • Mini etekli balon elbise; pembe askıları ile şirinlik katan elbisenin etekleri, adeta balerin kıyafetini andırıyordu.
  • Altın kolye; İsminin yazılı olduğu altın kolye, yeni modanın başlamasını sağlamıştı.
  • Maskeli tulum; oldukça pırıltılı bir tulumun üstüne, dantellerle kaplı maskesi sıra dışı kıyafetleri arasındaydı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir