2014 Plaj Modası En Yeni Trendler

Yaz denilince heyecanlandığınızı biliyoruz müthiş bir tatile çıkacak tüm senenin yorgunluğunu üzerinizden atarak tatilde harika vakitler geçireceksiniz fakat tatilinizi değerlendirirken vaktinizin çoğunu geçireceğiniz plaj trendleri nedir merak ediyor musunuz? beachlerin prens ve prensesleri en yeni 2014 plaj trendleri sizin için derlendi! Bu sene plajlarda Hawaii baskılı seksen tarzı shortlar çok moda konfeksiyonculukta olan retro trendleri plajlarda da devam ediyor bayanlar için bikini seçiminde straplez türler askılılardan biraz daha önde duruyor fakat bikini tercih etmeyen bayanlar için mayokini müthiş bir tercih. Son yılların yükselen trendi mayokini kompleks yapısı ve göz alıcı tasarımlarıyla bayanların beğenisine sunuldu. Yine bikininizle kombinleyebileceğiniz paleo çeşitleri birçok farklı desen ve şekillerle sizleri bekliyor. Peki, plaj denilince aklınıza yalnızca kıyafet mi geliyor, eğer öyleyse çok yanıldığınızı söylemeliyiz işte 2014 plaj trendleri bu sene açık hava partiler çok moda bunun yanında beach voleybol geleneksel popülaritesini korurken yepyeni trendler sizi bekliyor. Köpük partileriyle serinlerken animasyonlar ve gece ışık gösterileriyle sadece denize girerken değil akşamlar ı da beachlerde eğlence hüküm sürüyor.

2014 trendleri arasında tek kişilik denizaltından scuba diving e basınçlı su yardımıyla size gökyüzünü tattırıp bir anda su ile buluşturan eğlenceli aktiviteler var. Fakat bu sporları yaparken sağlık durumunuz ve fiziksel özelliklerinizi göz önünde tutmalısınız tatilinizin kâbusa dönüşmesini istemezsiniz değil mi? Artık tatilciler kumlara uzanıp güneşlenmekten çok tam hizmet sağlayan bir işletmecisi bulunan beachları tercih ediyorlar güneşlenirken gelen buz gibi içecekleri dondurmasından yerli yabancı içkisine masaj servisinden animatörlerine kadar birçok içeriği barındıran bu beachlar yeni gözde tatil şekillerinden biri haline geliyor.

Durun daha bitmedi! Plajda etrafında oturulan ateşler söylenen şarkılar çok eskide kaldı! Artık beachlarda r&b veya pop müzikler moda! Djlerin müthiş performanslarıyla bezeli bu sahne showları tatilcileri doyasıya eğlendirirken unutulmaz geceler yaşatmaya yardımcı oluyor. İşte plaj trendleri artık demode tatilleri unutun sizde son modaları takip ederek unutulmaz günler yaşaya hazır olun!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir