Bayan kemer modelleri 2014

Bir elbiseyi kemer kullanarak sade ve düz görüntüsünden kurtarabileceğinizi biliyor musunuz. Biz kadınlar için dikkat çeken bir model elbise kullanmak kadar o elbiseyi değiştirmek için kullandığımız aksesuarlar da önemlidir. Bu anlamda kullanabileceğiniz pek çok aksesuarın yanı sıra son zamanlarda şık kemer modellerini kullanmak da yaygın hale gelmiş durumda. Bunun için tasarlanan pek çok model ve kıyafet olduğunu görebilirsiniz. Kadınların kemer modellerine olan ilgisi nedeni ile pek çok elbise ve dış giyim modellere kemer eklenebiliyor. Buna kışlık montlarınızı ya da pardesülerinizi de dahil edebilirsiniz. Geçtiğimiz yıldan devam eden kemer modası 2014 kemer modelleri ile dikkat çeken aksesuarların başında yer alıyor. Eğer sizin de sade bir kıyafetiniz varsa bu kemer modelleri ile hem şık hem de göz alıcı bir kıyafet ortaya çıkarabilirsiniz.

Kemer modelleri arasında tercih yapmak istediğinizde öncelikle belinizin ne kadar ince olduğunu bilmeniz gerekiyor. Çünkü bazı zamanlarda çok kalın bazı zamanlarda çok ince kemer modelleri kadınların yaygın olarak kullandığı modelleri oluşturabiliyor. Kalın kemer modelleri 2014 kış sezonu için ideal bir model. Eğer sade model bir elbiseniz var özellikle bu tarz kemerleri kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun spor tuniklere de bu tarz modeller çok yakışıyor. Bunun yanı sıra kullanılabilecek ince kemerler de oldukça yaygın. Geçtiğimiz yıl hem trençkot ve kaplarda hem de pardesülerde ince kemerli modeller oldukça fazlaydı ve bu yılda bu tür modeller kullanılmaya devam ediyor. Eğer seviyorsanız siz de ince kemer modellerini kullanabilirsiniz. Kemer modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta ise elbette vücut tipiniz. Çünkü bazı kadınlara kemerler çok yakışırken bazı kadınlarda yakışmayabiliyor. Eğer beliniz kalınsa dana ince kemer modellerini ya da belinizden düşürebileceğiniz kemerleri kullanmanız belinizin daha ince görünmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra eğer daha düz ve ince hatlarınız varda kalın kemerlerle de daha seksi ve şık bir kıyafet elde edebilirsiniz.

Kemer modellerini seçerken dikkat edebileceğiniz iki özellik var. Birincisi kemer modelinizdeki ince ya da kalınlık oranı diğer ise kemer tokası. Pek çok kadın kemer modellerini kullanırken öncelikle tokasına dikkat çeker kullanır ama eğer şık bir kemerinizi olsun istiyorsanız tokası ve modeli birbirine uyumlu olan modelleri tercih etmeniz gerekir. İnce kemerli modellerde küçük ve sade tasarım tokalar yaygın olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra büyük kemerli modellerde de daha çok büyük tokalar kullanılıyor. Bu tarz kemer modelleri özellikle tokası ile elbisenize farklı bir hava katabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir