Bayan plastik cerrah ile karı gerdirme

Bayan plastik cerrahlar her zaman sadece kadınlar tarafından tercih edilmiyor. Bir kadın doktora güven duyacak ve illa o olsun diyecek birçok erkek hasta olabilir. Bayan plastik cerrahlarda sunulan tüm hizmetleri yapabilmekte ve özellikle teknoloji ile en başarılı sonuçları sizlere verebilmektedir. Bayan plastik cerrah ile tanışmak için bir isim arıyorsanız ya da güvenilir bir adres arıyorsanız bizler Doktor Leyla Arvas’ı önerebilir ve tanışmanızı dileriz. Oldukça başarılı örnekleri ile zaten ilk görüşmenizde hemen artı duyguları alacak ve bir an önce şikâyetçi olduğunuz noktalar için düzeltme yapılmasını istiyor olacaksınız. Bayan plastik cerrah olarak hizmet veren doktorunuz ile siz bir takım olarak çalışacak ve işte bu diyeceğiniz güzelliklere sahip olacaksınız

Karın estetiği kimlere yapılabilir?

Karın estetiği genellikle kadınlara yapılan ve karının çok yağlanması sonrası verilen kilolardan dolayı sarka durumlarında ya da yapılan doğum sonrasında tercih edilebilir. Genellikle bir daha doğum yapacaksanız doktorlarınız ertelemenizi önerebilirler. Karın estetiğinde belli belirsiz iz olacak ama sezeryen doğum yapanlar için yine aynı kesi yerinden yapılıyor olacak. Karın estetiği böylelikle kadınlar tarafından tercih edilmekte ve karının durumuna gör detaylı ya da mini karın gerdirme ile güzel sonuçlar alınmaktadır.

Mini karın estetiği neden tercih edilmelidir?

 

Mini karın gerdirme uygulaması özellikle ufak tefek dokunuşlar yapmak isteyenler için ideal olabilir. Daha az bir kesik ve daha kısa sürede bitsin istiyorsanız o halde bu uygulamaya dâhil olabilirsiniz. Mini karın gerdirme sonrası iyileşme süreci de oldukça kısa olacak ve bir ya da iki gün duruma göre hastaneden taburcu edilecektir.  Mini karın gerdirme uygulaması özellikle kadınların bikini izi gibi alanları daha güzel yapmak ya da var olan sarkıkları biraz daha düzene sokak için tercih edilebilen bir yöntem olarak baz alınabilir.  Yani sizlerin durumuna göre doktorunuz normal bir karın estetiği mi yoksa mini karın estetiği mi buna karar verecek ve sizlere bilgi aktarıp yine sizin kararına sunuyor olacaktır. drleylaarvas.com adresinden detaylara ulaşabilir ve karın germe hakkında daha fazla bilgi toplayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir