Bindallı Modelleri 2015

Bindallı Modelleri senelerdir süre gelen kına gecesi bütün bayanlar için ayrı bir önem taşımaktadır. . Bu özel gecede gelin adayları elbette göz kamaştırmak istiyor ve unutulmaz bir gece olmasını tercih etmektedirler. Son yıllarda gelin adayları arasında kına gecelerinde bindallı modelleri giymek çok yaygınlaştı diyebiliriz.  Kına gecelerinin en özel kıyafeti olan bindallı artık çok daha modern bir şekilde tasarlanmaktadır. Bindallı modelleri 2015 ile de tutkunları için bindallı koleksiyonlarına mutlaka göz atmalısınız. 2015 bindallı modelleri bu sezonun en çok öne çıkan renkleri tercih ederek daha modern tasarımlarını görmek mümkün. Bindallı 2015 bindallı modelleri arasında kadife tasarımların bir araya gelmesi herkesin çok fazla dikkatini çekmektedir.

Ateş kırmızısı , şarap kırmızısı , bayrak kırmızısı ve saf 2015 bindallı elbiseler bir çok modacının tasarımları arasına girmiştir. Pantolon tasarımları 2015 bindallı modelleri , tek kollu şifon tasarımlar , şalvar bindallı modelleri olarak gelin adaylarının kendi tarzlarına göre model seçiminde bulanabileceklerdir. 2015 bindallı tasarımları içerisinde en çok kadife ve gipürler fiyat açısından biraz daha pahalı olacaktır. Bunun yanısıra bindallı 2015 modellerinde derin yırtmaçlar ve beldeki sarı renkteki kemerler vardır.

Ayrıca tamamı puldan işlemeli 2015 bindallı modelleri çok muhteşem. 2015 bindallı modellerinde bordo ve kırmızı renk ön plana çıkmıştır. Abartıdan hoşlanmayan bayanlarımız için ise şifon kumaşlardan hazırlanmış daha yumuşak bindallı modelleride bulunmaktadır. Renkli pullar sayesinde gecenin en şık ve çekici kızı siz olabileceksiniz deriz. Bindallı 2015 modelleri ile kombin ve makyajınızı daha sade yapmalıyız.Kına gecenizde istediğiniz makyajı ve saç modelini yaptırarak şık olmanın keyfini yaşayacaksınız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir