Buğlu Göz Makyajı

MAKYAJIN GELECEĞİ

1. STAINED: Buğulu bakışlar, bulaşmış, ertesi gün efektine sahip gözler. Kişiye özel, gerçek ve kirli.

2. DIFFUSE: Yumuşak geçişli buğulu bir ten makyajı. Uyumlu, romantik ve vintage bir etkiye sahip.

GELELİM TRENDLERE

M.A.C makyaj artistleri bu yılla birlikte trendleri anık kesin çizgilerle belirtmediklerinin, önemli olanın kişiye özel yorum olduğunun altını çiziyor. Gerçekten de güzellik dünyasının geleceğinde prototip bir görüntü yok; kişiye özel olan yani yorumlanmış olan vat Patlıcan moru dudaklar trend olabilir ama bunu kendinize en uygun şekilde uyarlamak size kalmış. Herkes kendi tarzını kendi yaratacak, bu da daha özgür, yaratıcı ve daha mutlu olmamızı sağlayacak.

M.A.C’in global makyaj eğitmenliği başkan yardımcısı Gordon Espinet, sezonu yorumlarken Klasiklerin aıtistik ve yaratıcı bir şekilde tekrardan ortaya çıkışlarına şahit olacağız diyor.

Makyaj bu sezon iki farklı yol izliyor. Her biri kendi içinde aynı temele sahip farklı trendleri doğuruyor. 2016-17 Sonbahaı/Kış’m moda şovlarında bunlann pek çok örneklerini görmüştük.

Buğlu Göz Makyajı _0.jpgBuğlu Göz Makyajı _6.jpgBuğlu Göz Makyajı _1.jpgBuğlu Göz Makyajı _7.jpgBuğlu Göz Makyajı _10.jpgBuğlu Göz Makyajı _4.jpgBuğlu Göz Makyajı _13.jpgBuğlu Göz Makyajı _9.jpgBuğlu Göz Makyajı _12.jpgBuğlu Göz Makyajı _5.jpgBuğlu Göz Makyajı _3.jpgBuğlu Göz Makyajı _14.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir