Burberry 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonu

Piyasada üretim ve tasarım yapan hala kıyafet modelleri ile ilgili çizim yapan birçok marka var ve bu markalar sezona daha yeni girmiş olmamız sebebi ile de tasarım yapmaya devam ediyor.  Koleksiyonu hazır olan markalar ise daha da ileriye götürmek adına işini sonraki yıllar ile ilgili çalışmalar ve verim raporları bakıyorlar. Değişik değişik ve farklı alternatif sundukları modelleri ile Burrbery marka olarak önümüzdeki giyim sezonlarında bayanlara şıklık garantisini ve modern görünüm sözünü vermiş durumda.

Kaliteli bir marka oluşu kıyafetlerinde ve tabiî ki dolayısı ile de kıyafetlerinde kaliteli kumaş ve kaliteli malzeme kullanmalarından kaynaklanıyor. Ve tabiî ki bu duruma da göre fiyat biçiliyor. Ancak daha pahalı olan ve verdiğiniz paraya değmeyecek bir ürün satın almış markalar da az sayıda değil hani.  Burrbery 2014-2015 koleksiyonu sonbahar üzerine yaptıkları tasarımları ile şu an daha ön planda. Londra moda haftasında sunumu yapılan seriler çok beğenildi.

Renklerin cümbüşü kumaşların parlaklığı adeta göz doldurdu. Emek verilen bu tasarım ürünü elbiseler çiçek desenlerine yer veriyor yine. Kişiye özel anlayışı da getirilen Burrbery koleksiyonu herkese beğeneceği alternatifler sunmuş durumda. Aksesuar parçaları arasında ise desenli el boyaması olan ayakkabı ve çantalar ile kemer ve fularlar ile çok etkileyici oldukça muazzam dedirten parçaları sunmuştur.

Ürünler için yapılan renkli moda sunumuna katılan birçok Hollywood oyuncusu da katıldı ve görüşlerini sordukları zaman çok beğendiklerini ifade ettiler. Zaten yüz ifadelerinden belli oluyordu. 2014-2015 koleksiyonu için yapılan bu görsel göz doldurucu ürün tanıtımına en az ürün tasarımları kadar önem verildi. Koleksiyonun başarısı muhteşem bir sunum ile birleşince ortaya güzel manzaralar güzel kareler çıktı.

Herkesin beğendiği bu kareler defilenin oldukça fazla konuşulmasına ve dolayısı ile de ürünlerin de çok konuşulmasına ortam hazırlıyor. Koleksiyon kapsamında tasarlanan etek ve elbise modelleri oldukça göz doldurucu modellerdir. Herkesin çok beğendiği bu tasarımlar sezonda yerini almaya başladıkça daha da fazla beğenilecek. İyi giyinmek iyi marka seçmek ile olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir