Çizgili Takım Elbise Modelleri

Godfather filmlerine gönderme yapan ince çizgili takım elbise, etek ve pantolonlar bu sonbahar ofislerin joker elemanı. Spor bir ayakkabı ile rahat; bir çift oxford ile klasik; desenli bluz ve sivri burunlarla da romantik yüzünü gösteren bu desen ile risk sıfır, başarı garanti.

Bu sezon tasarımcılar Çin kültürünün mistik desenleri, parlak dokuları ve orijinal yaka kesimlerinden aldıkları ilhamla sonbahar gardıroplarınızı ele geçiriyor. Çin etkisi Fendi ve Alberta Ferretti podyumlarında minimal bir şekilde işlenirken Gucci defilesindeki siyah üzeri renkli işlemeler ve kürk kol detaylarıyla doruğa çıkıyor.

EKOSE

Bu İskoçya çıkışlı desen, renk ve boyut anlamında daha önce hiç bu kadar iddialı olmamıştı. Bir iş ortamının ciddiyetine ayak uydurabildikleri gibi eğlenceli bir gece gezmesinde de dozunda bir seksapeli yakalamanıza yardımcı olacaklar. İşi bir tık ileri götürmek için farklı boyutlardaki ekoseli parçalan birlikte kombine edin.

cizgilitakimelbise-01.jpg2016-takim-elbise-modelleri-secimi.jpgÇizgili-Cruzzo-damatlık-takım-elbise-modelleri.jpglacivert-cizgili-takim-elbise.jpgerkek-cizgili-takim-elbise.jpgÇizgili-takım-elbise-modeli.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir