Collezione 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

Spor giyimin öncü markalarından olan Collezione 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu için hazırladığı defilede oldukça beğenilmiş ve çok alkış almıştır. Gençler arasında bir tutku halinde beğenilen ve tercih edilen Collezione, rahat ve özgür giyimin lider markalarındandır. Rakipleri arasındaki yerini yenilenen çizgileri ile koruyan ve sektörün öncü kuruluşlarından olan marka, uygun fiyat seçenekleri ile alım gücünüzü zorlamayacaktır.

Sonbahar kış koleksiyonu 2014-2015 Collezione, ile başka anlam kazanmış ve kış günlerinin sıcak geçeceğinin işareti olmuştur. Zira montların içleri kürk veya kaz tüyü ile bezenmiş ve bayan ve erkeklerin rahatlığı ön planda tutulmuştur. Kot giyimin esası da bu değil midir zaten? Gün içinde alabildiğince rahat ve özgür olmak, hayatın konforuna vararak yaşamak ancak kıyafetlerin bize tanıdığı sınırlar içinde mümkündür, işte Collezione burada devreye girmekte ve yaşamı bizim için kolaylaştırmaktadır.

Ünlü İtalyan moda devi olan firmanın ürünleri ile şık ve modern olan tarzınızı ortaya koyma şansı yakalamanız işten bile değil. Collezione sonbahar kış koleksiyonu, görücüye çıktığı zaman oldukça fazla ses getirmiş ve kot ve spor giyimin öncülerinden olan firmaya övgü dolu mesajlar gelmiştir. Dünya çapında üne sahi,p olan pek çok oyuncu ve manken de bu firmanın ürünlerini severek kullandıklarını ifade etmişlerdir. Sonbahar kış koleksiyonu Collezione 2014-2015 yılında, dar paça pantolonları ile dikkat çekmiştir, gerek erkek, gerekse bayanlar için dar paçalı uzun pantolonların yılı olacak olan bu sene, vücut hatlarını ortaya çıkaracaktır.

Montlar ise son derece rahat ve kullanışlı ve içleri kaplı olduğu için ısıtıcı özelliklerdedir. Renkli mont ve kabanlar, deri aksesuarlar ile bezenmiş olup çok şıktır. Deri bu sene altın çağını yaşıyor diyebiliriz, hemen her firma bu yıl deriyi pek çok modelde kullanmış ve bazen de kürk ile birleştirerek farklı şeyler denemişlerdir. Collezione firması da imza attığı tasarımlarında deriyi kullanarak modaya katkı sağlamıştır. Bayanlar için mini kot etekler, kısa şortlar, elbiseler de bulunan 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu uygun fiyat seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir