Damat Tween 2014- 2015 yılı sonbahar kış kreasyonu

Damat Tween 2014- 2015 yılı sonbahar kış kreasyonu geçtiğimiz günlerde start verdi. Eski ve yeni tarzları bir arada bulunduran Damat Tween, yeni koleksiyonunda da yine aynı izleri bulunduruyor. Kozmopolit ve Dinamik bir görünüm sergilemek isteyen baylara hitap eden Damat firması Londra tarzını üzerinde barındırıyor. Damat firması ile tanışan birçok kişinin bu firmadan vazgeçmediği aşikârdır.

Damat çizgisinde olanlar ise her sezon farklı tarzlar ile şaşırtmaya devam ediyor. Yeni sezon için Londra çizgisini taşımayı ihmal etmeyen bir çizgi geliştiren Damat Tween kış kreasyonu yeni stil kodları ile keşfe çağırıyor. Farklı desen ve kumaşların ortaya çıkardığı ve tüm parçaları birleştirerek yeni bir stil ortaya çıkardığı kreasyon oldukça şık ve görülmeye değer.

Damat Tween sonbahar kış kreasyonu her açıdan müşterisine hitap ediyor. Özellikle Fonksiyonel ve günlük rahatlığa uygun koleksiyonlar ile Damat markası tutkunları ile buluşmaya devam ediyor. Tween istenildiği zaman ayrı ayrı kullanılacak olan üçlü takım elbiselerden oluşmaktadır.

Günlük kullanımlar içinse triko, kazak ve ceketler ile kadife gömlekler yeni sezon kreasyonunda yer almaktadır. Bunların yanı sıra Damat markasına özgü olarak üretilen baskılı tişörtler ve özel tasarımlı astarlı ceketler ile kışın tüm soğuk havasını yok etmeye hazırlanıyor. Kışın içinizi ısıtacak olan kabanlar ve tarzınızı kuvvetlendiren aksesuar modelleri de 2014- 2015 yılı kış kreasyonu içinde bulunuyor.

Damat 2014- 2015 sonbahar kış kreasyonu içinde bulunan modellere bakıldığında kendi tarzınızı yaratma olanağı bulabilirsiniz. Kendi tavrınızı ve tarzınızı belli etmek istiyorsanız eğer Tween marka ürünleri kullanmalısınız. Pantolon ve gömlek trendleri ile günün modasını yakalamanızda mümkündür.

Tüm yeniliklere öncülü eden firmalar arasında yer alan Damat Tween marka yenilikçi kumaşlarla da müşterilerini tatmin ediyor. Yeni mevsime uygun olan kumaşlar farklı renk ve tasarımlar ile erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor. Yeni sezonun en dikkat çeken ürünü ise yelekli takım elbiselerdir. Gündüz ve gece giyimi ile oldukça rahatlık sağlayan bu takımı istediğiniz gibi stilinize uydurabilirsiniz. Aynı zamanda bu parça ile farklı kombinler de yaratabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir