Doğru seçime ben karar veririm!

Hani birkaç arkadaş alışverişe gidersiniz de, bu alışverişte seçeceğiniz elbiseye diğer arkadaşlarınız karışır ya, anlatmak istediğim detay da bu. Sizler kendi seçimlerinizi arkadaşlarınızın tavsiyesinin gölgesinde kalmadan yapmalısınız. Özellikle belirli alanlarda seçimi yapacağınız zaman kendi modanıza uyumlu olan tasarımları tercih etmelisiniz.

İş Yerinde Giyeceğim Elbiselere Ben Karar Veririm!

Eğer kendi ofisinizde giyebileceğiniz tasarımları da kendiniz seçemiyorsanız, öz güveninizden şüphe duymaya başlayın. Her gün ziyaret ettiğiniz alanı en iyi siz biliyorsunuz. Burada neyin giyilebileceği, hangi tercihlerin yapılabileceği konusunda yardım almayıp, kendi trendleriniz için seçimler yapmalısınız. Bu seçimler tam anlamıyla uyum içerisinde olacak şekilde seçilmelidir. Çevrenizdekilerin iyi yada kötü bir tasarım demesine aldırmayın. Göreceli bir kavram olduğu için modelleri sizin beğenmeniz bence son derece önemlidir. Ancak bu şekilde kendi modanızı açığa vurabilirsiniz. Benim iş yerinde tercih ettiğim iki tasarım var. Bu modellere bayıldığımı söyleyebilirim.

Günlük Giyimde Seçimi Ben Yaparım!

Keşke şu başlıklar kadar iddialı bayanlarla karşılaşabilsem…. Çoğu bayan kendi ayaklarının üzerinde durabiliyor iken, birçoğu da ne yazık ki hala kararsızlıkla hayatına devam ediyor. Bu kararsızlıkları her makalemde ortadan kaldırmayı planlıyorum. İlk kararsızlık olan günlük giyimde yapılan seçimler, çoğu kez bizi hüsran içine sokabiliyor. Aslında en kolay olan seçim, çoğu zaman çok zor bir seçimmiş gibi görünebiliyor. Günlük giyimde dolabınız ile kombin edebileceğiniz tasarımları tercih etmelisiniz. Seçim bu kadar kolay. Ben yine iki favori modelini sizlere fikir vermek açısından paylaştım.

Özel Geceler İçin Favoriler Elimde!

Bayanların en çok kararsızlık içerisinde kaldıkları tasarımlarda daha çok özel gecelerde yapılan seçimlerden ortaya çıkıyor. Katılacakları özel geceye göre doğru bir seçim yapmaya çalışan bayanlar, ne yazık ki seçimi yapmayıp tavsiyeler alma peşinde koşuyor. Burada elbiseyi giyecek olan sizsiniz. Bu özel gecede kendinizi farklı  bir kişinin seçtiği tasarımla mı daha rahat hissedersiniz, yoksa kendi seçimleriniz mi sizi daha mutlu eder? Bu detay çok önemlidir. Ben özel geceler için kendi favorilerimi sizlerle paylaştım. Sadece fikir edinebilir, sizlerde kendi modanızı açığa çıkarabilirsiniz.

Doğru Yer Doğru Zaman Doğru Seçim

Elbise seçimlerinde, kafanızı karıştıracak detayları fazla düşünmemelisiniz. Eğer doğru bir karar vermek istiyorsanız, belirli süreçleri düşünerek, buna uygun bir elbise tasarımını dolabınıza eklemelisiniz. Mesela giyeceğiniz alan elbise seçimi için son derece önemlidir. Giyeceğiniz alan göre abiye elbise, mini elbise, uzun elbise yada diğer kategorilere bakabiliyorsunuz. O anki ruh halinizde çok önemli denilebilir. Katılacağınız özel bir gece ise buna uygun tasarımlar, hoş bir öğlen yemeği ise buna uygun tasarımları seçmelisiniz. Ne olursa olsun her zaman için tasarımları sizler seçmeli, buna uygun trendler arasından seçimler yapmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir