Göz kamaştıran gelinlik koleksiyonum

Seçimini yapmış olduğumuz bu koleksiyonlarda, kendi modanızı açığa çıkarabileceğiniz çok fazla detayın olduğunu görebilirsiniz. Yeni sezonda o kadar farklı modeller var ki, sanki modelleri ilk defa görmüşcesine şaşkınlığınızı gizleyemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda bir ah çeken bayan tayfasını sıkça görmüşsünüzdür. Emin olun bu konudaki görselleri inceleyen bayanlar da ah diyorlardır. Çoğu bayan bu özel günleri geçirmişken, yeni adaylarımıza da yardımcı olmak yine bizlere düşüyor. Yeni gelin adaylarımıza soruyoruz; iyi bir gelinlik nasıl seçilmelidir? En sık sorulan sorulardan biridir belki de bu. Ancak bu sorunun cevabını çok farklı yorumlayan stilistler ile de karşılaştım. Ama ben klasik ve kafa karıştırıcı olmayan bir cevap vermek istiyorum.

Gelinlik modelleri marka, model ve hatta yöreye göre dahi değişiklik gösteren önemli ürünler arasındadır. Sizin burada dikkat etmeniz gereken detay, beğeni detayı olmalıdır. Kendi modanıza uygun düşen tasarımlardan seçimler yapmalısınız. Buna uygun koleksiyonlar arasından en trend olanını kendinizce seçmelisiniz. Buna da ancak tek olduğunuz sürece karar verebilirsiniz. Çevrenizde size tavsiye veren bayanları çok dikkate almayın. En önce kendi tasarımlarınızı göz önünde bulundurmaya çalışın derim. Hatta ve hatta moda yazarlarını dahi dikkate almayın. Bu özel günde sadece siz ve en özel anılarınız yaşanacak. Seçimi onlara bırakmak yerine kendiniz ele almalısınız.

Düğün, nişan kelimeleri bir bayanı hayallerin içerisine atacak en önemli kelimelerden olmuştur her zaman. Ayaklarınızın yerden kesildiği bu güzel gün için hazırlıkları yaparken, başta düşünülmesi gereken detayları sona bırakmayın. Mesela gelinlik detayını en başta değil de, en sonda seçmelisiniz. Ondan öncesinde duvak modelleri, eldiven ve ayakkabı detaylarına karar vermelisiniz. Her ne kadar küçük bir detay olarak da görünse, bence son derece önemlidir. Sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarabilir. Daha bunun gibi düşünülmesi gereken çok fazla detayın olduğunu söyleyebilirim. Seçim tamamen size kalmış. En zorlanacağınız belli başlı aksesuar ürünlerini şimdiden düşünerek, gelinliğinizi buna uygun bir şekilde almanız, ne denli hazırlıklı olduğunuzu gösterebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir