İLİŞKİ YAŞAMANIN NESİ KORKUTUCU?

İLİŞKİ LAFINI DUYUNCA BİR TÜR CANAVAR GÖRMÜŞ GİBİ KAÇAN ERKEKLERE ALIŞTIK. PEKİ AMA ONLARI ASIL KORKUTAN NEDİR? ERKEKLERE SORDUK.

Dış cephede savaşmak

‘Ya beraber olduğum kadın benden ailesini ve arkadaşlarını etkileyecek hareketler yapmamı beklerse?’ düşüncesi gözümü korkutuyor açıkçası. Birbirimizi etkileyip bir ilişkiye başlamamız zaten yeterince zor. Bir de üçüncü şahısları mutlu etmeye çalışarak dış cephede ikinci bir meydan muharebesine çıkmak istemiyorum. Gökhan, 30, Fotoğrafçı

Ah o kredi kartı ekstreleri!

Hafta sonu kaçamakları, yemekler, hediyeler… Kısacası hunharca ödenen kredi kartı ekstreleri! Kabul edin, kadın da olsanız erkek de, insan ilişkideyken daha fazla para harcıyor.

Onur, 30, Veteriner

Aynı eve girince

Bir kızla sevgili olup birkaç gün boyunca aynı evin içinde yaşamak benim için korkutucu. Çünkü evim çok küçük ve kapılar çok ince. Uzun tuvalet seanslarımın endişe veren işkencelere dönüşmesini istemem.

Koray, 27, Metin yazan

Koku korkusu

İstediğim gibi davranamayacak olmak. Mesela köftenin yanında soğan yiyememek!

Oğuz, 32, Kimya mühendisi

Hesabı alabilir miyiz?

Ciddi ciddi hesap sormasına rağmen “yok ya sadece sordum” diyen kadınlar ilişki fobimin başlıca sebebi maalesef. Cihan, 29, Tur rehberi

Kanatlarım var ruhumda

İşim dolayısıyla sık sık taşınıyorum ve bu değişikliklerin zamanı önceden belli olmuyor. Birine alışmak beni bu yüzden korkutuyor. Hayatımda kendimi herhangi bir yere ait hissetmeme sebep olacak bağlar istemiyorum.

Tolga. 45, Diplomat

Ne evliliği?

Evliliğe soğuk bakan bir adam değilim. Buna rağmen hiçbir şey daha ikinci, üçüncü görüşmede sorulan evlilik hakkında ne düşünüyorsun sorusundan daha korkutucu olamaz. Başıma kaç kere geldiğine inanamazsınız. Böyle şeylerin hemen konuşulmaması gerektiğine inanıyorum. İnsan zaten zaman içinde isteklerini belli eder.

Arda, 34, Grafiker

Hikayenin sonu

Beni en çok aynı şeyleri yaşayıp farklı sonuçlar beklemek korkutuyor. Tabii tam tersi de geçerli!

Can, 26, Müzisyen

Beni kategorize etme

Sırf popüler oldu diye bana hitap etmeyen mekanlara zorla götürülmek, AVM’lerde, mağazalarda vakit geçirmek zorunda kalmak, tarzıma (evet, benim için hep aynı tişört ve jean’i giymek de bir tarz) müdahale edilmesi. İnsan neden birini değiştirmeye çalışır ki?

Buğra, 36, Editör

Telefonun başında

Sürekli telefonda konuşmak zorunda kalmaktan ya da ‘günaydın’ mesajı atmazsam trip yemekten çok korkuyorum. Otomatik günaydın mesajı atan bir aplikasyon mu yapsam? Emre, 38, Yazılım mühendisi

İLİŞKİ YAŞAMANIN NESİ KORKUTUCU?_8.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir