İpekyol kazak modelleri 2017

ZAMAN KAPSÜLÜ

İpekyol markası, 2017 İlkbahar-Yazsezonu için gücünü Paul & Joe ile birleştirdi. 70’li yıllardan ilham alınarak hazırlanan kapsül koleksiyonda, gül, arı, kuş ve papatya gibi ikonik Liberty desenleri vintage motifler ve göz kamaştırıcı renklerle bir araya geliyor. www.oigle.com

Anna Dello Rıısso, Candela Novembre ve ablası Giovanna Battaglia gibi moda dünyasının önde gelen editörlerini arkasını alarak yola çıkan Sara Hattagliayükselişe geçen çanta tasarımcıları arasında.

www.soroboffaglio.com

YENİ MICKEY İŞ BAŞINDA

Sanatçı Damien Hirst’ün beş yıl önce Disney için yardım amaçlı yaptığı Mickey çalışması, geçtiğimiz yıl İngiliz yardım kuruluşu Kids Company’e bağış toplamak için 1,5 milyon dolara satışa sunulmuştu. Şimdi Mickey bir kez daha iş başında. Marc Jacobs, Other Criteria ile bir araya gelerek, geliri derneğe bağışlanacak Mickey’li tişörtlere imza attı.

www.othercriterio.com

ARMANİ ARŞİVİ

Hollywood ile geçmişi “Amerikan Jigolo” filmine kadar uzanan Giorgio Armani, kostüm arşivini bu kez Jessica Chastain’in yeni filmi “En Şiddetli Sene” için açıyor. 1981’de New York’ta geçen film için o dönemin kostümleri arşivlerden çıkarken, koleksiyona da yeni versiyonları ekleniyor.

www.ormani.com

İÇİMİZDEKİ ÇOCUK

Keşke biz küçükken de dünyaca ünlü tasarımcılar oyuncak bebek tasarlasaydı… Dölce & Gabbana’nın Unicef e yardım amacıyla hazırladığı bebekleri görünce içimiz gitti, itiraf edelim. İkili, ikonik kıyafetlerini bu bebekler için yeniden yorumladı.

www.unicef.com

Ipekyol kazak modelleri 2016

Ipekyol kazak modelleri 2016

Ipekyol kazak modelleri 2016

Ipekyol kazak modelleri 2016

 

Son Moda Ipekyol kazak modelleri 2016, Yeni Ipekyol kazak modelleri 2016.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir