Kaş nasıl kalınlaştırılır ?

Kaş kalınlaştırma

Kaşlar özellikle yüzün biçimine göre kalınlaştırılır. Bazı kaşlar doğuştan ince yapılıdır. Ve bunların yüz ile uyumlu hale gelmesi gereklidir. Bazen kalem ile araları boyanır bazen de boyama ya da kalıcı dövme işlemi ile daha da kalın hale getirilir.   Kaş nasıl kalınlaştırılır ? ve bu da yüzünüzü daha aydınlık havaya sokacaktır.

Ve kaş kalınlığı ile birçok bakımdan da ayrıcalığı yaratacaksınız. Çünkü yüzünüze gereken anlam kazanmış olacaktır. Kaş nasıl kalınlaştırılır ?  özellikle evinizde kendiniz kaş kalemleri ile bunu yapabilirsiniz. Unutmayın fazla bastırmadan boyayın. Kaş kalınlaştırma ve kaşlarınızı düzgünce çizin ve aralarını yumuşak bir kalem ile boyayın.

Açık renkli kaşlara sahipler de daha açıkgöz kalemi kullansınlar. Bir cetvelden de yardım alabilirsiniz. Çünkü muntazam çizerseniz aralarını daha iyi boyarsınız. Kaş kalınlaştırma yöntemleri   ve bu işlemlerden sonra hafif renkte far ile de daha rengi sağlamlaştırın. Kaş boyarken de aşırı derecede koyu renkler seçmeyin. Çünkü sert görünüm kazanırsınız. Kaş nasıl kalınlaştırma ve kaleminiz özellikle yumuşak olmalıdır.

 

Bu arada kaşlarını gürleştirmek güçlendirmek isteyenler için besleyici bazı tarifler paylaşıyorum tarifler banyo öncesi yarım saat uygulanması yeterlidir masaj şeklinde:

ÇİÇEKSİ KAŞ YAĞI

1 bardak jojoba yağı
1 çay kaşığı gül esansı yağı
7 çay kaşığı lavanta esansı yağı
1 çay kaşığı çakmuz esansı yağı
1 çay kaşığı ylang-ylang esansı yağı
Ne için: normal ve kuru cilt
Kullanım: gerek duyuldukça
Ardmdan: eğer gerekirse, vücudu nemlendirin
Hazırlama sûresi: 5 ila 10 dakika
Karıştırma: kullanmadan önce karıştırın
Saklama: şişede
Örün miktarı: yaklaşık 18 uygulama, banyo için
Özellik: kaşı gürleştirir ve romantik çiçeksi bir koku bırakır.

Jojoba yağı ve esans yağını karıştırın, karanlık bir yerde sıkıca kapatılmış bir şişede saklayın. Küvet dolarken suya 2 çay kaşığı ilave edin. Masaj için, 1 bardak jojoba yağına 1 çay kaşığı esans yağı koyun.

Mükemmel bir çiçeksi parfüm hazırlama: Esans yağlarını yalnız, güzel, minik bir şişede karıştırın. Sıkıca kapatın ve iyice çalkalayın. Nabız noktalarınıza hafif bir dokunuş olarak uygulayın: boyun, el bilekleri ve dizlerin arkasına.

2K Moda TV

Kaş nasıl kalınlaştırılır ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir