Lame Gelin Ayakkabı Modelleri

Gelin adayları düğünlerinin aylar öncesinden ayakkabı ve aksesuarlarını hatta saç modellerini bile araştırmaya başlar. Hayatlarının bu en önemli gününde her şeyin mükemmel görünmesini isteyen gelin adayları için ayakkabı seçimi de çok önemlidir.
Düğün ve gelinler incelendiğinde en çok kullanılanların lame gelin ayakkabı modelleri olduğu görülüyor. Lame model gelin ayakkabıları yıllardan bu yana kullanılması nedeniyle artık nostalji haline geldi desek abartmış olmayız sanıyorum. Ayakkabının görünümü kadar rahatlığına da önem veren gelin adayları bu nedenle lame gelin ayakkabı modelleri konusunda tereddütsüz bir şekilde seçim yapabiliyor. Yazın yaklaşmasıyla birlikte düğün mevsimine de yaklaşmış bulunuyoruz. Şimdiden ayakkabılarını seçmek isteyen gelinler gerek internet ortamında gerekse mağazaları dolaşarak en güzel gelin ayakkabı modeli konusunda karar vermeye çalışıyor.

Topuklu ve taş detaylarla süslenerek hoş bir görünüme sahip olan lame gelin ayakkabı modelleri ise bu sezon gelinler tarafından yine çok beğeniliyor. Rahat kullanım sağlaması açısından genellikle bilekten kemerli lame gelin ayakkabı modelleri tercih ediliyor. Gelinler düğünleri boyunca oradan oraya koşturmak durumunda olduklarından dolayı rahat kullanım sağlaması şıklık kriterinden sonraki ilk kriter oluyor.  Son yıllarda oldukça sık karşılaştığımız platform ve yüksek topuklar da lame gelin ayakkabı modelleri üzerine uygulandığında göz alıcı bir hale geliyor ve platform topuklar gelinlerin daha rahat hareket etmesini sağlıyor. Platform modellerde önü fiyonklu lame model ayakkabılar da çok beğenilenler arasında yer alıyor. Özellikle fiyonk üzerinde bulunan taş detayları ayakkabılara ışıltılı ve gösterişli bir görünüm sağlıyor.

Gelinliklerde artık beyaz tonlardan uzaklaşılmasıyla birlikte ayakkabıların renkleri de gelinliklerle uyumlu olarak değişmeye başladı. Bu nedenle lame gelin ayakkabı modelleri de yeniden gündeme gelmiş bulunuyor.  Düğün ve davetler incelendiğinde görüyoruz ki lame gelin ayakkabı modelleri sadece gelinliklerde değil çeşitli abiye elbise modelleriyle de kullanılabiliyor. Gri tonlarındaki elbiselerle ya da gri ile uyumlu olabilecek farklı elbiselerle kombinlenen lame model ayakkabılar hiç modası geçmeyen modeller arasında yer alıyor. Bu nedenle de özel günlerin vazgeçilmezi haline gelen lame gelin ayakkabı modelleri gri tonların yanında altın rengi modellerle de gelin adaylarının beğenisini kazanıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir