Pareo Modelleri Yeni Sezon

Pareo modelleriniz mayonuzla ya da bikininizle birlikte mutlaka uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.2015 Pareo modellerinizi çeşitli şekilde de kullanabilirsiniz. İster belden bağlayarak etek görünümü verebilirsiniz, ister boynunuzdan bağlayarak elbise görünümü verebilirsiniz. Uzun olanları avantajı olduğundan dileğiniz zaman dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Mini Pareolar bayanlara her ayrı hoşluk ayrı cazibe verecektir.. Mini kullanmak pareo 2015 modelini tercih edenler de çeşitli modellerle karşılacaksınız. Ama mutlaka uyumlu seçmelisiniz. Sahilde bikini ve mayolarımızın üzerine giyebileceğimiz 2015 pareo modelleri ile çok rahat edeceksiniz.

2015 tasarımlarına sizleri şık gösteren ve giyilmesi de bir kadar rahat plaj kıyafetidir. Elbise tasarımı olarak seçebileceğiniz 2015 pareo modellerine mutlaka bakmalısınız. Cıvıl cıvıl renkleri ile dikkat çeken  bu yeni sezonda da çok renkli tasarımları var. Şifon tasarımlı olan modelleri bayanlarımızın çok dikkatini çekiyor. Sade ve desenli bir pareo tasarımları da çok güzel.

Boncuk ve metal tasarımlı 2015 çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Boyından bağlamalı pareolar her zaman tercihler arasında bulunuyor. Bu sezon boyunda bağlı modellerde boyun kısmında taş süslemeler sizlerin daha da şık görünmenize yardımcı olacak güzellikte diyebiliriz.

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir