Rahat Kıyafet Modelleri

RAHAT BİR ŞEYLER Estetik kaygıları bir yana, canınız sıkkın olduğunda uzak durmanız gereken yegane şey içinde kendinizi rahat hissetmediğiniz kıyafetler. Gardırobunuzdaki en yumuşak ve rahat parçaları üzerinize geçirin. Balcın neler olacak. > 4 SARI vitamin Eğer kapalı bir mekandaysanız camlan açın, hatta mümkünse dışarı çıkın. Özellikle de havagüneşliyse. 10 dakika bile olsa güneş altında durmak mutluluk hormonu olarak bilinen serotonini daha fazla salgılamanızı sağlar.

MİS GİBİ FİKİR Ne yapacağını bilmiyorsan banyo yap” sözünü duş jeli üreticileri uydurmuş olabilir. Fark etmez, seviyoruz. Kokusunu çok sevdiğiniz ürünleri kullanarak yapacağınız ılık bir banyo gibisi var mı? 4 DERİ\DERİ.\ “Şimdi derin nefes al” cümlesi, filmlerdeki zor anlarda söylenen bir replik olmaktan çok daha fazlası. Derin ve düzenli nefes alırken nefese odaklanmak, hücre ve kaslara daha fazla oksijen ulaşmasının, dolayısıyla da daha iyi hissetmenin en doğal yollarından biri.

ALO ALO ALO Kendinizi iyi hissetmediğiniz anlarda kimseyle konuşmak istemiyor ya da sevdiklerinizin canını sıkmak istemiyor olabilirsiniz. Yine de kısa bir telefon konuşmasının size çok iyi gelebileceğini unutmayın. Sevdiğini ve sevildiğini hissetmek herkese iyi gelir. (İ SESİ AÇAR MİSİM/ Kendinizi melankoliye yakın hissetseniz de, melankolik film, kitap ve müziklere yaklaşmayın. Ekspres hâl yükselticisi olarak şarkı önerilerimiz; Pharrell Williams Happy, Pink Martini Hang On Little Tomato ve The Beatles Here Comes The Sun.

GÜZEL EVİM Dağınıklıkları toplamak, yemek yapmak, uzun süredir beldeyen aksaklıklan yoluna koymak… Yaşadığınız yerle ilgilenmek hayatınızın yoluna gireceğiyle ilgili güven hissinizi artırır. Deneyin. 8 LİSTE ZAMANI Bazen her şey üst üste geliyor olabilir. Ama herkesin hayatında teşekkürü hak eden gerçekler vardır. Güzel kokan bir mum yakın ve kendinize bunları hatırlatmak için liste yapın. Hızlıca yazıp geçerek değil, gerçekten hissederek.

rahat-Hamile-kıyafetleri.jpgGri-Bayanlar-İçin-Yazlık-Rahat-İş-Kıyafet-Modelleri.jpgen-rahat-hamile-kiyafetleri-12.jpgBayanlar-İçin-Yazlık-Rahat-İş-Kıyafet-Modelleri.jpgen-rahat-hamile-kiyafetleri-25.jpgen-rahat-hamile-kiyafetleri-40.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir