Saç Dökülmesine Karşın Bioxcin İncelemem

IMG_20150513_145407 (Copy)

Uzun yıllardan beri saçlarımın döküldüğünü biliyorum, her tarayışımda saç fırçam saçlarla doluyordu, denemediğim yöntem kalmadı bu dökülmelerin önüne geçmek adına. Ama ne yaptıysam istediğim olumlu sonuçları alamadım bir türlü. Her denileni uygulamaya çalıştım, zeytin yağı ile saç diplerime kom pres yaptım olmadı, sarımsak sürersen dökülmelerin duru dediler, onu da denedim, hiçbir işe yaramadı. Emin olun aynaya bakmaya korkar oldum, alnım ve saç köklerim giderek daha da azalmaya başlamıştı. Bu gidişle kel kalacağım endişesini yaşamaya başladım. Ben tıbbi sekreterim bir gün çalıştığım muayenehaneye bir eczacı geldi, hemen sorunumu dile getirdim, önereceği bir şeyler var mı diye merak ediyordum.

Eczacı bayan son günlerde çok olumlu sonuçlar alınan, saç dökülmelerine karşı % 90 oranında başarı elde edilen yeni bir şampuandan söz etti: Bioxcin. Bu güne dek belki de kafama taktığım en büyük sorunum olan saç dökülmesine bu şampuanın iyi geleceğini daha önce hiç düşünmemiştim. Denemekten ne çıkar diyerek hemen bir Bioxcin seti aldım ve kullanmaya başladım. Bilmem inanır mısınız, ilk ay daha sona ermeden saç dökülmelerim neredeyse yarı yarıya azalmaya başladı. Erkek ve bayanlarda yüzlerce kez test edilerek piyasaya çıkarılan bu ürünü nende daha önce keşfetmediğim için kendi kendime kızmaya başladım ama zararın neresinden dönülürse kardır diyerek o günden beri kullandığım tek bir şampuan var; Bioxcin.

Saçlarımın kepek ve aşırı yağlanma sorunu da Bioxcin sayesinde sona erdi, bir şampuanın bu kadar etkili olabileceğini rüyamda görsem inanmazdım. 4 senedir Bioxcin şampuan kullanıyorum, emin olun çevremdeki tüm yakınlarım bile saçlarımdaki olumlu değişimi görür görmez anlıyorlar. Her saç kalitesine ve cinsine göre çeşitleri olan bu kaliteli ve özellikli şampuanı saç dökülmesi sorunu yaşayan tüm dostlarıma şiddetle öneriyorum. Dökülmemesi bir yana oldukça kaliteli saçlarım oldu, hacimli, kolay şekil alan ve kepek derdinden kurtulmuş saçlarımı şimdi her şeyden çok seviyorum ve biliyorum ki bundan sonra da benim tek şampuanım muhteşem Bioxcin olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir