SEKS OYUNLARI

ÖN SEVİŞMELERİNİZ RUTİNE Mİ DÖNÜŞTÜ? YATAKTA EĞLENCENİN DOZUNU BU MÜSTEHCEN VE YARATICI FİKİRLERLE ARTIRMAYI DENEYİN.

MÜSTEHCEN KONUŞMALAR

NASIL OYNANIR?

Bir deste iskambil kağıdı alın. Partnerinize ve kendinize birer sembol seçin (kupakaromaçasinek). Seçtiğiniz sembolün 13 kağıtlık dizisini elinize alın. Sırayla seksle ilgili kelimeler ve cümleler söyleyin. Birbirinizin cevaplarını elinizdeki kartlan kullanarak puanlandırın. Mesela sizi çok tahrik eden kelimeyi as ya da papazla ödüllendirirken daha az tahrik edici olana sadece 2 puan verin. Oyun ilerledikçe cümleler kurmaya başlayın. “Senin tadına bakmak istiyorum bunlardan biri olabilir. Amaç en müstehcen şekilde konuşmak değil birbirinizi tahrik eden kelimeleri bulmak. Oyun bittiğinde yatak odanıza geçin. En yüksek puanlan toplayan kelimelerle eğlenceli bir gece sizi bekliyor.

NASIL YARDIMCI OLUYOR?

Birçok çift yatakta birbirlerine söyledikleri kelimelerde rutinin esiri oluyor, hatta bazılan hiç konuşmuyor. Ama nasıl her öpücüğün tadı başkaysa kelimelerde tahrik edebilir ve partnerinizle aranızdaki cinsel etkileşimi artırır.

EROTİK HEYKEL

NASIL OYNANIR?

Partnerinizden tamamen giyinik bir şekilde koltuğa oturmasını isteyin. Vücudunun her yerine erişiminiz olduğuna emin olun. Alarmı 10 dakika sonraya kurun. Oyunun amacı geri sayım başladığı andan itibaren partnerinizi size reaksiyon göstermesini sağlayacak şekilde öpmek, ona dokunmak ya da onu yavaş yavaş soymak. Siz istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz ama onun hareket etmesi yasak. Tabii istemsiz hareketler sayılmıyor! Kaybederse size 20 dakika masaj borcu olacak.

NASIL YARDIMCI OLUYOR?

Bu oyunda kaybeden yok çünkü erotik tansiyon sürekli yükseliyor. Ve oyunun alarm çalmadan önce ya da sonra iyi seksle biteceği kesin.

SEKS OYUNLARI_36.jpg

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir