Taş İşlemeli Yeni Abiye Modelleri

Özel davetlerin ve partilerin en ilgi gören kıyafetlerinden olan taş işlemeli abiye modelleri 2014 yeni tasarımlarıyla da aranılan modeller arasında yer almaya devam ediyor. Şık ve ışıltılı bir görünüme sahip olan taş işlemeli yeni abiye modelleri 2014 sezonu boyunca birçok organizasyonda karşımıza çıkacağa benziyor. Havalı görüntüsüyle bayanların hayranlığını kazanan bu modeller sade giyinmekten hoşlanan bayanların dahi ilgisini çekmeyi başarabiliyor.

Taş işlemeli yeni abiye modelleri 2014 sezonunda abiye koleksiyonlarının tamamına hakim olacak desek abartmış olmayız sanıyorum. 2014 abiye modelleri genellikle parlak ve taş işlemeli abiye modellerinden oluşuyor. Rengarenk işlemelerle süslenen abiye modelleri bayanların ışıltısına ışıltı katarak etkileyici bir detay oluşturuyor. Son derece zarif ve feminen görünen taş işlemeli yeni abiye modelleri zevkli bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden özel detaylara sahip bu modeller bulundukları ortamda oldukça ilgi görüyor.

Taş işlemeli yeni abiye modelleri 2014 koleksiyonunda genellikle göğüs dekoltesinin etrafı taşlarla işlenerek dekolteye vurgu yapılıyor. Kalın askılı abiye modellerinde ise taş işlemeler askılardan başlayarak bel kısmına doğru ilerliyor. 2014 taş işlemeli abiye modelleri yeni kreasyonlarla sezon sonuna kadar en güzel tasarımlarla karşımıza çıkacağa benziyor. En beğenilen taş işlemeli yeni abiye modelleri ise balık model straplez abiyeler oluyor. Dekoltenin çevresi taşlarla süslenerek zarif bir görünüm elde ediliyor. Taş işlemeli yeni abiye modelleri 2014 koleksiyonunun en beğenilen modellerinden bir tanesi de transparan modeller oluyor. Özellikle ten rengi tüllerden tasarlanan seksi abiye modelleri üzerine taş işlemeler de eklenince oldukça çekici bir model ortaya çıkıyor.

Transparan modeller kadar ilgi gören bir diğer taş işlemeli abiye modeli ise büstiyer ve etek olarak iki parçadan oluşan modeller oluyor. Büstiyer kısmı tamamıyla taş işlemelerle kaplı olan bu modeller düğün ve nişan gibi organizasyonlarda sıklıkla karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor. Mini abiye elbiseler de ise kemer kısmı taş işlemelerle süslenerek model hareketli hale getiriliyor. Taş işlemeli abiye modellerin 2014 sezonunda bu kadar beğeniliyor olması bizleri şaşırtmıyor. Uzun yıllardan bu yana taş işlemeli abiye elbise modelleri hiç modası geçmeyen modeller arasında yer alıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir