Bayan saç modelleri 2014

Bir elbisenin şık görünebilmesi için aynı zamanda da saçlarınızın güzel olması gerekir. yüzünüze ve kıyafetinizi uymayan bir saç modeliniz varsa giydiğiniz kıyafette sönük kalacaktır. Bu nedenle de 2014 saç modellerinin yeni trendlerini buradan öğrenebilirsiniz. Bayan saç modellerinin en güzel modellerinden bazılarını görsellerimizde sunduk. Siz de bunların arasında size en çok yakışacak modelleri deneyebilirsiniz.

2014 saç modellerinde uzun saçlar moda. hafif dalgalı kullanılan uzun bayan saç modellerini arkadan küçük tutamlarla toplayarak kullanabilirsiniz. Özellikle giydiğiniz geniş yakalı kıyafetlerde ya da yarım kollu kıyafetlerde bu modeller daha güzel duracaktır. Bunun dışında çok uzun olmayan omuz hizasındaki saç modelleri 2013’te olduğu gibi bu yıl da çok sevilecek modellerden bir tanesidir. Kısa saça oranda daha fazla model seçeneğiniz olması adına saçlarınızı hafif uzun bırakabilirsiniz. Kış aylarında da sıklıkla uzun saçlar kullanılıyor. Hafif kabarık görüntüde de 2014 saç modellerindeki en ilgi çeken tasarımlardan bir tanesi. Bu modeli de saçlarınızı açık bıraktığınızda kullanabilirsiniz. Kış sezonu nedeni ile kapalı elbiseler daha çok kullanılacak elbette. Bu tür kıyafetlere topuz saç modeli daha çok yakışır. Aynı zamanda kapalı kıyafet kullandığınızda kısa bayan saç modellerini de kullanabilirsiniz. Bayan saç modellerinin en kolay ve her zaman kullanılacak modellerinden bir tanesi de düz saçlar. Eğer saçlarınız dalgalı olmuyorsa düz saçları da kapalı kıyafetlerinizde ya da topuz yaparken kullanabilirsiniz.

Bayan saç modellerinde dikkat edilecek noktalardan bir tanesi de yüz şekli. En güzel saç modeli elbette yüzünüze en çok yakışandır. Bu nedenle yüz tipinize uygun bir model bulduğunuzda elbisenizde tamamlanır. Kullanabileceğiniz bayan saç modellerinde açık ya da kapalı modelleri deneyerek hangisinin size daha çok yakıştığını keşfedebilirsiniz. Bu sayede en şık saç modelini bulabileceğiniz gibi kendi modanızı da oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir