Gelin Başı Modelleri 2014

Hayatımıza anlam katan en özel günümüz düğünümüzdür. Her şeyin muhteşem olmasını isteriz ve böyle olması içinde çok uğraşırız. Aylar öncesinde gelinlik araştırmalarına başlarız giyeceğimiz ayakkabı modelini seçeriz. Gelin başı modelimiz nasıl olacak internetten araştırırız. O da yetmez kuaföre danışırız hatta gelin başı için prova bile yaparız. Bizim için çok önemli olan düğün günümüzde her şeyin istediğimiz gibi olmasını isteriz. Çünkü bu bizim düğünümüzdür. Bütün kaprisleri yapma hakkına sahip hissederiz. Yıllardır olduğu gibi 2014 en moda gelin başı modellerinde de topuz ön planda. Tabii topuz modellerinde ki farklı modelleri göz önünde bulundurursak eski modeller devede kulak kalır. Saçlara takılan aksesuarlar ve duvaklar çok şık. Hatta bazı modeller saç yapılmadan takılsa bile şıklığını konuşturur. Eskiden takılan çiçeklerin yerini taçlar almıştı şimdi ise ya saçlarla model yapılıyor ya da özel tasarım tokalar takılıyor.

Tesettürlü gelinlerin türban modellerinde ise seçenekler çoğalıyor. Dantellerle süslenip türbana model veriliyor ve şıklıkta sınır tanınmıyor. İncileri, boncukları türbanda kullanmak hem daha kolay hem daha şık oluyor. Taç ve özel tasarım tokalarda türbana uygulanabiliyor.  Tabii bunu göze hitap eden bir şekilde yapabilecek kuaför çok önemli. Düğününüzde çok dikkat etmeniz gereken bir konuda kuaför seçimidir. Kuaförünüzün bir hatasıyla bütün gününüz mahvolabilir. Bu mahvolan gün de düğününüz olunca ömür boyu unutulmayacak kötü bir anı olarak kalır. Kuaförünüzün en moda gelin başı modellerine hakîm olmasına dikkat edin.

Yapamayacağını düşünüyorsanız mutlaka prova yaptırın ve kuaförünüzü aylar öncesinden ayarlayın ki sıkışıklığa kalmasın. Gelin başı modelinizin de yüzünüze yakıştığına dikkat edin büyük yuvarlak bir yüzünüz varsa sımsıkı saçlarla ortaya çıkarmanın âlemi yok ya da kepçe kulaklarınız varsa saçlarınızı kulaklarınızın üzerinden toplatın görünmesin. Seçtiğiniz kuaförün makyaj konusunda da iyi olduğundan emin olun makyaj hileleriyle kusurları örtmek mümkündür. 2014 en moda gelin başı modellerini sitemizden yardım alarak bulabilirsiniz. Siz genç gelin adaylarına yardım etmek bizleri mutlu eder. İstediğiniz gelin başı modeliniz, gelinliğinizle uyumlu ayakkabılar, takılarınız ve makyajınızla ilgili bütün konulara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir