Kısa saç modelleri 2015

Kısa saç modelleri özellikle yüz hatları ince ve çıkıntılı olan bayanlara yakışan bir model. Bu nedenle sizin de yüz hatlarınızda biraz dolgunluk varsa kısa saç modellerini denemekten çekinmeyin. Yeni sezona farklı modelleri ve şık tasarımları ile damga vuran tasarımcılar kısa saç modellerinde kullanabileceğiniz şık ve gösterişli tasarımlar sunuyor. Hafif dalga yaparak açık bırakabileceğiniz kısa saç modelinde hem saçlarınızın doğal dalgalı olarak görünmesini sağlayabilirsiniz hem de her zaman kullanabileceğiniz pratik bir model olur. Gün içinde şeklinin bozulmaması için koruyucu krem ya da spreyleri kullanabilirsiniz. Kısa saç modellerinde dalgalı modeller uzun saçlarda olduğu gibi sıklıkla kullanılan bir model. Saçlarınızın ne kadar kısa olduğu önemli değil. Çünkü her uzunluğa dalga vererek kullanabiliyorsunuz. Kısa saç modellerindeki görsellerimizde de pek çok ünlünün bu şekilde kısa saçlar kullandığını görebilirsiniz.

Kısa saç modellerinde kullanabileceğiniz farklı model ise düz saçlar. Daha sert ve keskin bir havası var. Bu tarz modelleri günlük yaşamınızda tercih ederseniz yüz ifadenizde biraz gerginlik oluşturabilir. Tabi sizin yüz hatlarınız daha yuvarlaksa düz şekilde de kısa saç modellerini kullanabilirsiniz. Ancak iş yaşamınızda ya da abiye bir kıyafet giyerken düz şekilli kısa saçları kullanabilirsiniz. Özellikle kolsuz ya da sırt dekolteli modellerde düz saç çok güzel duracaktır.

Kısa saç modelleri aynı zamanda kullanımı da rahat olduğu için pek çok kadının kullandığı bir model. Bu anlamda hem pratik şekiller yapabileceğiniz hem de kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacağı için kısa saç modellerini kullanabilirsiniz. Saç şeklinizin ömrü de daha uzun olacağı için istediğiniz süre kullanabilirsiniz. Bu yılın en şık saç şekillerinizi siz de deneyebilirsiniz. Yüz ifadenizi en güzel ortaya çıkaracak olan kısa saç modelleri ile denemekten çekinmeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir