Örgü Saç Modelleri

2014 örgü saç modelleri her daim günlük hayatta kullanılan en rahat saç tasarımıdır. Anadolu kadınları saçlarını iki belik şeklinde örerek saçlarını toplarlardır. Örgü 2014 saç modelleri sayesinde daha şık ve gösterişli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.Tek taraflı örgü 2014 saç modelleri topladığınız saçın yanlarından tek taraf örgü ile hareket katabilirsiniz. Bu tasarımı aynı şekilde Sepet örgü saç modeli çok daha şıklık sağlıyor. Günlük giyiminizde sorunsuz olarak dilediğiniz şekilde örgü modeli seçebilirsiniz. Balık sırtı örgü 2014 saç modelleri her zaman örgü olarak göze hitap edenlerin başındadır. Ayrıca balıksırtı örmek her zaman daha zahmetli ve tek kişinin yapması biraz güçtür.

Örgü topuz 2014 saç tasarımları olarak farklılığı rahatlıkla yakalayacak ve tepeden kabarık saç modeli etrafına örgüler sayesinde hareketlendireceksiniz. Ancak sezon olarak daha hareketli ve şık örgüler yer almaktadır. Dağınık örgü 2014 saç modeli topladıktan sonra hafif dalga verilmesi anında havanızı değişik bir yere çekmektedir. Biraz daha fantezi örgüler özel davetlerde kullanabileceğiniz tasarımlardır. 2014 sırma örgü saç tasarımı abiye gibi kıyafetler açısından kullanacağınız şık bir tasarımdır. Artık tepe kısmından bağlayarak saçınızı sepet olarak örmelisiniz. Günlük kullanımlı örgü  2014 saç tasarımı daha basit ve kolay olarak örülmektedir. Örgü saç modeli olarak oldukça yoğun bir tasarımdır. İnce örgü 2014 saç modelleri tam tepe kısmından sıkıca bağladıktan sonra tek yapmanız gereken uç kısmına kadar örerek topuz haline getirmektir.

2014 üst üste örgü tasarımı bu her sezonda en çok kullanılan değişik tasarımların başında gelmektedir. Straplez gibi açık elbiselerde bu örgü modelini yoğun olarak tercih edilir. Yandan örgü 2014 saç modeli ortadan ikiye ayrılan saçı tepeden sade bir şekilde bağlanarak bitmesidir. Yandan örgülü 2014 saç modeli artık gençlerin tarzı olmaktadır. Fiyonk örgü 2014 saç modeli ilk görenlerin ve duyanların hayretle verdiği tepki şimdi trendler arasındadır. Örgü tasarımları son yıllarda giderek  daha da farklı modellere imza atmaktadır. İkili örgü 2014 saç modelleri podyumlarda mankenlerin saçlarında değişik bir tasarım olarak görebileceğiniz güzel modellerdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir