Saç kesim modelleri 2014

Bir insanın tarzını en iyi ifade eden şeyin saçları olduğunu biliyor muydunuz? Saç kesim modeliniz sizin nasıl bir karakteriniz olduğunu gösterir. Hareketli mi yoksa daha sakin bir ruh halinizin olduğu saçlarınıza bakıldığında anlaşılabilir. Siz de bunun avantajını kullanarak istediğiniz gibi görünmek için farklı saç kesim modelleri kullanabilirsiniz. Son zamanlarda hem havalı görünen hem de doğal bir ifade veren saç kesimleri oldukça moda. Eğer tarzınıza uyum sağladığını düşünüyorsanız siz de bu saç kesimlerinden birini deneyebilirsiniz.

Sert ve keskin hatları olması nedeni düz kesim saçlar daha karizmatik ve sert bir ifade sağlar. Bu anlamda bir iş kadını gibi ya da daha ciddi görünmek istediğinizde düz saç kesimlerini kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bu şekilde tasarlanan uzun ya da kısa saç kesimleri oldukça moda. Eğer saçlarınız uzunsa bu şekilde kestirdiniz saçlarınızı düz fön yapıp kullanabilirsiniz. Bunun dışında alnınızdan uzun perçemler bırakarak da daha genç ve dinamik bir yapıya kavuşturabilirsiniz saçlarınızı. Kullanabileceğiniz farklı saç kesim modelleri de sizin için farklı görüntüler sağlar. Bunlar arasında özellikle kat vererek kestirdiğiniz saçlar da çok kullanışlı ve estetik olarak göze hoş gelen modellerden bir tanesi. Özellikle saçlarınız uzunda belirgin katlı saç kesim modelleri hem saçlarınızı daha dolgun gösterir hem de size doğal bir görüntü sunar. Bu şekilde ister açık isterseniz de toplayarak saçlarınızı kullanabilirsiniz. Kullanılabilecek pek çok saç kesimini deneyebilirsiniz. Ancak nasıl bir model istediğinize öncelikle tarzınızı göz önünde bulundurarak karar vermeniz gerekir. Bunun yanı sıra saç kesim modellerinizi etkileyecek bir başka unsur da elbette bakımı. Boyalı ya da boyasız kullandığınız saçlara göre de saç kesiminize dikkat etmeniz gerekecek. Bu nedenle eğer kusursuz bir saç kesim modeline sahip olmak istiyorsanız pek çok şeye dikkat etmeniz gerekecektir.

Saç kesim modelleri 2014 ‘te farklı modelleri ile dikkat çeken bir kategori olacak. Çok dikkat çekici hatta itici gelebilecek saç kesimlerini kullanmak istemeyebilirsiniz doğal olarak. Ancak bu yılın modası olan dalgalı ve hafif uzun saçlar oldukça iddialı ve şık duran modellerden bir tanesi. Küçük bir de hatırlatma! Siyah renkte uzun ve kat verilerek kesilen saç kesim modelleri sizi daha genç gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir