Bayan Yazlık Şort Modelleri

2015 bayan yazlık şort modellerinde kot ürünler rahatlığıyla göze çarparken, deri ve dantel yazlık şort modelleri de şıklığı garantiliyor. Artık şort satın alırken, modern kesimi, rahatlığı ve estetik duruşu önceliklerimiz arasına girdi. Popülerliği son yıllarda artan bayan yazlık şort, salaş bluzlar, spagetti askılı bluzlarla şıklığı arttırıyor. Artık yaz aylarının değişmez parçası olan şortlar, sokakta, plajda, gece gezmelerinde oldukça sık kullanılır oldu. Öyle ki topuklu ayakkabılarla kombinlenebilen şortlar davetler de de yerini aldı. Her ne kadar şık dursun diye, farklı kumaşlardan yapılan şortlar vitrinleri süslese de kot şort, 2015 bayan yazlık şort modellerinde en çok tercih edilenler arasında.

Tercih edilmelerindeki en önemli sebep, rahat kullanımı ve tarz görünümü. Öyle ki babet ya da düz tabanlı bir sandaletle, gündüz kullanıldığı gibi, topuklu ayakkabılarla da partilerin kurtarıcısı kot şortlar. Kot şortun yanı sıra 2015 bayan yazlık şort modelleri arasında dantel şortlar da oldukça iddialı ve talep görüyor. Genelde açık renklerde kullanılan dantel şortlar, ince kemerler kullanılarak tamamlanabiliyor. Üzerine açık renk tril, tril bir gömlek giyilebileceği gibi, Jean gömleklerle de farklı bir tarz yakalanabiliyor. Bu yaz mağazalarda sıkça karşılaşabiliriz dantel şortlarla.

Bunun için fazla kilolardan kurtulmayı da unutmayalım… Dantel şortlar romantik bir görünüm veriyor elbette, peki ya daha iddialı olmak gerekirse? Bunun için 2015 bayan yazlık şort modelleri içinde deri parçalar öne çıkıyor. Deri şortları düz renk sade bir tişörtle kombinleyebileceğiniz gibi, ceketlerle kullanarak da tamamlayabilirsiniz. Deri şortlar yaz mevsimi dışında bahar aylarında da kullanılır oldu. Asker botları ve atkılarla kullanıldığında, her mevsim de iddialı olabilmenin mümkün olduğu görülüyor. Deri şortları kombinlerken renk kullanmaktan kaçınmayın. Artık siyah deri şortlarla birlikte neon renkte parçalar kullanılarak trend görüntüler elde ediliyor. Gece dışarı çıkacaksınız ve derinin yeterince iddialı olduğunu düşünmüyorsanız,pullu,payetli şortları da tercih edebilirsiniz.  2015 bayan yazlık şort modelleri için söylenebilecek elbette daha çok şey var. Umarım bu yaz bayanlar, söyleyebileceğimizin fazlasını sokak modasına yansıtırlar…

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir