İşte 2014 ün En Seksi Bayan Şortları

Yaz geldi plajlar, sahiller şenlendi ve bayanlar da giyim olarak şenlenme vakti geldiğini düşünüyorlar. Bayan şortları şüphesiz ki biz bayanlar olarak hepimizin vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda olan bir yazlık ürün modelidir ve hemen hemen herkesin edindiği bir tane şort modeli ve ya rengi vardır. Beyaz şortlar renk olarak oldukça asil duruyor. Beyaz ve kot olan yazlık şortlar esmer tenli bayanlar üzerinde oldukça seksi duruyor. 2014 ün en seksi bayan şortları arasında yer alan kot şort modellerinin çeşitli renkleri vardır. Kristalize edilmiş ya da taçlanmış denen kot kumaşlarından yapılan kot şort modelleri daha az tercih edilse de görüntü olarak çok seksi modellerdendir. En seksi şortları sıralamaya devam edecek olur isek bermuda şort modelleri de düzgün bir fiziğe sahip olan bayanlar üzerinde mükemmel durur. Bu saydıklarımız işte 2014 ün en seksi bayan şortları ve hepsi de sizi mükemmel bir görüntüye sokmak için hazır bekliyor.

2014’ün bayan şortları arasında herkese hitap eden bir şort modeli mutlaka bulunur. Şort satın alma düşüncesi olan baylar ve bayanlar hemen gidip bir tane edinmeye çalışıyorlar ancak araştırarak içinize sinerek güzel bir şort modeli edinmenizi tavsiye edebiliriz. Seksi görünmek yalnızca bayanlara özgü bir nitelik değildir. Baylar da seksi görünmek isteyebilirler ancak şort model olarak onları seksi gösterecek bir ürün değildir ne yazık ki. O yüzden baylara yönelik bir şort önerisi veremeyeceğim.

Giyeceğiniz şort seksi bir şort olsun istiyor iseniz renk olarak pastel olma özelliğine sahip oldukça sizi daha seksi gösterecektir. Bir kombin önerisi olarak şunu söyleyebilirim açık ton bir makyaj yaparak yüzünüze renk verebilirsiniz. Başka makyaj şekilleri ile yüzünüzü ışıldatmak da farklı ve iyi bir fikir olabilir. Giyilen kot şortların altına ayakkabı önerisi olarak da babet tipi bir ayakkabı ya da spor tarzı bir ayakkabı da giyilebilir.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir