Zara Yeni Sezon Şort Modelleri 2014

Çok ünlü markalardan biri olan Zara bayan şort modelleri ile sezona damgasını vurmuş diyebiliriz. Zara her zaman kalitesinden söz ettiren bir marka olarak müşterisinin karşısına her sezon olduğu gibi 2014 yılında da değişik ve farklı bayan şort modelleri ile çıkıyor. Bayanlarımızn tarafından da yoğun ilgi görüyor.

Günlük yaşantımızda karşımıza çıkan modelleri arasında daha sade tasarlanmış şort modelleri , özel davetler de giyebileceğimiz modelleri ise daha gösterişili ve ışıltılı modellerden oluşuyor. Özellikle genç kızlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Zara 2013 şort modelleri yoğun ilgi görmekte.

Payetli zara şort modelleri özellikle gece gezmelerimiz de ve özel davetlerde çok fazla tercih ediliyor. Spor görünümü ile çok rahat ve kullnışlı bir model olan Zara kot şort modellerine rağbet çok fazla diyebiliriz.

Zara mini şort 2014 modelleri ise çoktan sezon trendi olmuş bile. Eğer sizde bacak boyunuza güveniyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu modeller şortları yakından görmek üzere Zara mağzalarına gitmeniz yeterlidir.

Artık şort modelleri günün her saati ve her yerde giyilebilmekte Hotiç keten bayan şort modelleri sıklıkla karşımıza çıkan tasarımlardan. Sıcak havaların adeta kurtarıcısı sayılan Zara bayan şort modelleri 2014 kalitesi ve şıklığı ile bayanlarımızın gözlerini dolduruyor.

Zara 2014  Yaz kataloğunda yer alan Zara bayan şort modelleri işlemeleri, taş detayları ile dikkat çekiyor. Desenli şort modellerinde etnik motifler ve çiçek detayları kullanılmış. Kot şort modellerinde yer alan işlemeler ve taşlar modellere ayrı bir hava katmış diyebiliriz.

Bu şort modelleri hem rahatlık hem de şıklığı beraberinde getiriyor adeta. Zara saten şort modeller ise gece gezmelerinizin vazgeçilmezi olacak kadar mutşem tasarımlardan oluşmuş. Zara bayan şortların boyları genelde kısa, kesimleri ise ya düz ya da dar inmekte diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir