2014 Bayan Plaj Terlik Modelleri

Beklediğiniz mevsim geldi insanın içini kıpır kıpır eden sıcağıyla mutluluk veren doğa uyanışının hemen ardından insanın yüzünde gülümsemeler yaratan kuş cıvıltılarıyla deniz keyfi güneşlenme sefası akşam yürüyüşleri karpuzu dondurmasıyla yaz geldi. E tabiî ki yazın gelmesiyle tüm kıyafet yeme içme alışkanlıklarımızda değişiyor yazın olmazsa olmazları arasında olan terliklerse ayakkabıları kıskandıran güzellikleriyle mağazalardaki yerlerini almış bulunmakta. Bayan terlik denilince akla hiç kuşkusuz canlı cıvıl cıvıl renkler yazın doğasına uygun modeller geliyor ama sıkı durun! Bu sen koyu renklerde gayet trendler arasında yer alıyor açık renk bir tişört ya da pantolonla kombinlediğiniz bu terlikler görünüşünüze tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını kazandıracak. Yaz denilince eminim ki aklınıza deniz ve plajlar geliyor plaj denilince de bikini ve terlikler!

Plaj terlik modelleri bu sene çok beğeni topladı. Bayanların vazgeçilmezlerinden olan plaj terliklerinin 2014 terlik modelleri arasında parmak arasından topukluya platform topuklardan desenlilere birçok farklı model bulunmakta. Ebetteki ayak sağlığınız her şeyden önemli fakat trendleri takip etmek ve beachlerin kraliçesi olmakta bir bayan için hiç fena olmaz değil mi? Parmak arası modelleri eskisi kadar trend değilken bilekten kelepçeli terlik modelleri bu sene beachleri sallayacak gibi görünüyor renk seçenekleri arasında konfeksiyon sektörünün aksine geçiş renkleri çok moda fakat bunu doğru bikini ve paleo ile kombinlemek gerek.

Turuncu tonları 2014 bayan terlik modelleri arasında dikkat çeken renkler arasında bunun uyanında kırmızı ve tonları da bu senenin trend renklerinden. Fakat 2014 plaj terlik modelleri konum bakımından daha farklı bir yerde olduğu için gece partilerde ve akşam yürüyüşlerinde de kullanılabilecek göz alıcı ve renkli aynı zamanda rahat modelleri daha çok talep görüyor. Yeni kreasyonlarını tanıtan markalar rekabetin yükselmesiyle marjinal ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya başladı fakat 2014 bayan plaj terlik modelleri arasında beğenilen modellere bakıldığında bayanlar marjinallikten çok zarafetten yana gibi görünüyor. Sizde bu seneki trend modellere bir göz atın sizin için en iyi olanı bulmak çok kolay!

Latest Comments
  1. rana kara 27 Eylül 2014

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir