Roxy Terlik Modelleri 2014

Yaz mevsimine hızlı bir giriş yapmamızın neticesinde renkli cıvıl cıvıl terlik modelleri de vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. Sıcak günlerde ayakların sağlığı ve rahatlığı açısından önemli olan terliklerin görüntüleri de kriterler arasında yer alıyor. Roxy terlik modelleri 2014 koleksiyonu hem şıklığıyla hem de rahatlığıyla adından söz ettiriyor. Birbirinden şık modellerin yer aldığı 2014 Roxy terlik modelleri koleksiyonu canlı renkleriyle büyük ilgi uyandırdı. Yaz mevsimine uyumlu renkleriyle dikkat çeken modeller düztabanlı ve dolgu topuklu olarak karşımıza çıkıyor. Roxy dolgu topuklu terlik modelleri 2014 koleksiyonu özellikle genç bayanların büyük beğenisini kazanıyor.

Her rengiyle dikkat çeken koleksiyonda pembe ve sarılar ön planda yer alıyor. Roxy düztabanlı terlik modelleri 2014 koleksiyonu da benzer şekilde sıklıkla tercih edilen modellerin başında geliyor. Günlük hayatın da vazgeçilmezleri arasında yer alan düztabanlı modeller rahat kullanımlarıyla bayanların takdirini kazanıyorlar.  Roxy parmak arası terlik modelleri 2014 koleksiyonu ise plajlarda ve sahillerde sıklıkla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Roxy terlik modelleri 2014 koleksiyonu artık günlük hayatın yanı sıra parti ve organizasyonlarda da kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Sayısız ürün seçeneğiyle bayanların günün her anında kullanabileceği modelleri sunan koleksiyonda abiye modeller beğeni kazanıyor. Roxy abiye terlik modelleri 2014 koleksiyonu davetlerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Siyah renkli modeller ise en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Ayak sağlığına da büyük ölçüde önem veren Roxy terlik modelleri 2014 sezonunun trend koleksiyonları arasında yer alıyor.

Rengarenk modellerle beğeni kazanan koleksiyonda birbirinden şık tasarımların varlığından söz etmek mümkün. Roxy terlik modelleri 2014 koleksiyonu yaz aylarının ilk günlerinden itibaren sezona damgasını vurmuş durumda. Renkleriyle ve özel tasarımlarıyla ilgi çeken koleksiyon her zevke hitap edebilmesi nedeniyle de büyük beğeni kazanıyor. Uzunca bir süre daha adından söz ettirecek gibi görünen Roxy terlik modelleri 2014 fiyatları da bayanların yüzlerini güldürüyor. Şıklığıyla göz dolduran modeller uygun fiyatları nedeniyle de yoğun bir ilgi görüyorlar. Sezon boyunca trend olma özelliğini koruyan modeller sezon sonu indirimleriyle daha uygun rakamlarla satışa sunulabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir