Yeni Sezon Bayan Plaj Terlikleri

Sayısız seçeneğiyle yaz mevsiminde ayakları şımartan terlikler bu sezon yine oldukça beğeni kazandı. Ünlü markaların beğeniye sunduğu yeni sezon bayan plaj terlikleri koleksiyonunda topukludan taşlıya birçok model yer alıyor. Topuklu modeller rahatlık nedeniyle daha az tercih edilirken, taşlı modeller şık görünümleriyle göz dolduruyor.

Yeni sezon bayan plaj terlikleri koleksiyonunu sizler için ayrıntılı olarak incelediğimizde ilk dikkatimizi çekenlerden bir tanesi parmak arası model oldu. Hafif formuyla ayağınızda yokmuş gibi rahat hareke imkanı sunan parmak arası bayan plaj terlikleri yeni sezon tasarımlar arasında yer alıyor. Parmak arasına denk gelen kısımlardaki boncuk detaylar ise modelin daha ilgi çekici bir hale gelmesini sağlıyor. Rahatlık açısından sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise dolgu topuklu model oluyor. Yeni sezon dolgu topuklu bayan plaj terlikleri hem rahat olmak hem de şık görünmek isteyen bayanların ilk tercihlerinden bir tanesi oluyor. Yeni sezonda dolgu topuklu parmak arası modellere de rastlamak mümkün oluyor. Dolgu topuk modeller rahat olmaları nedeniyle sıklıkla tercih ediliyorlar.

Yeni sezon bayan plaj terlikleri koleksiyonunda yer alan modeller sezonun ilk aylarından itibaren yoğun bir ilgiyle karşılandılar. Tatil mevsiminin açılmasıyla birlikte görücüye sunulan terlikler plaj modasının nabzını tutmaya devam ediyor. 2014 yeni sezon bayan plaj terlikleri renkli detaylarıyla da oldukça ilgi çekiyorlar. Plajların renkli ve hareketli görüntüsüne uyum sağlayan renkli modeller özellikle genç kızların yoğun ilgisini görüyorlar. Desenli tasarımların da yer aldığı yeni sezon bayan plaj terlikleri 2014 koleksiyonu yaz ayları boyunca adından söz ettirecek gibi görünüyor. Ayakların rahatlığı açısından özenle tasarlanan yeni sezon bayan çiçekli plaj terlikleri desenli olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Ünlü markaların büyük bir titizlikle tasarlayarak beğeniye sunduğu yeni sezon bayan plaj terlikleri koleksiyonu yaz mevsimi boyunca ayaklardan çıkmayacak gibi görünüyor. Hem rahat hem de şık olmaları nedeniyle yoğun ilgi gören terlikler uzunca bir süre daha trendler arasında yer alacağa benziyor. Yeni sezon bayan plaj terlikleri 2014 fiyatları ise ünlü markaların ürünleri olmaları nedeniyle yüksek rakamlar içeriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir