• Eşarp Modelleri 2014

  by  • 13 Şubat 2014 • Eşarp • 0 Yorum


  2014 bayan eşarp modelleri tüm tesettür giyim içerisinde olan hanımlar tarafından kullanılan ve yoğun ilgi gören eşarp ve şal kullanımı son zamanlarda daha yaygındır. 2014 bayan eşarp tasarımı olarak sadece tesettürlü olan bayanları dışında birçok bayanın ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Bayan eşarp tasarımı 2014 sezonunda tesettürlü bayanların çok daha ötesinde diğer hanımların da dikkatini çekmeyi başarıyor. Bayan eşarp modelleri 2014 sezonu içerisinde her bayanın kullanımı için birçok tasarım mevcuttur. 2014 bayan eşarp tasarımlarında en sık kullanılan desen tasarımı olarak leoparlar yer alıyor.

  Bayan eşarplar 2014 sezonunda sonbahar kış sezonu için tasarlanmış şal modelleri özellikle tesettürlü hanımların son zamanlarda eşarp kadar tercih ettiği en gözde başörtü türlerinin başındadır. 2014 bayan eşarplar sonbahar kış mevsimlerinde daha kalın kumaşlardan üretilmekte, yaz aylarında ipeksi tasarımlar rahat etmeyi sağlıyor. 2014 bayan eşarp resimleri arasına göz attığınız zaman sezonun ince dokunuşlarını hemen fark edeceksiniz. 2014 bayan eşarp sezonu olarak soğuk kış aylarında tesettürlü hanımların daha fazla tercih etmiş olduğu şallar, kalın yünlü ve kaşmir kumaşlardan üretilmekte, böylece soğuktan koruması açısından oldukça idealdir. Yaz aylarında ise ince ipek, şifon ve koton kumaşlarla yapılan eşarp ve şal modellerinin tercih edilmesi daha uygun olacaktır. En önemlisi bayan eşarp resimleri 2014 sezonunda her kıyafete göre bir model bulacaksınız.

  2014 bayan eşarp tasarımları arasında abiye kıyafetlerin üzerine, kıyafetin renk ve kumaş yapısına uygun düz renkli ya da desenli eşarplar kullanılmalıdır. Son yıllarda eşarplar üzerine takılan aksesuarlarda çok yoğun bir şekilde kullanılıyor. 2014 bayan eşarp modelleri için çok şık aksesuar tasarımları bulunmaktadır. 2014 bayan eşarp fiyatları arasında elbette en ücretli olanı ipek ürünlerdir. Ancak bayan eşarp fiyatları 2014 sezonunda twil, ipek, polyester gibi kullanılan malzemenin özelliğine göre fiyat verilmektedir. Günlük eşarplarınızda daha sade modeller tercih edilirken, spor giyim tarzından hoşlanan bayanlar düz renkleri ve spor desenleri tercih edebilir. 2014 bayan eşarp modelleri içinde yer alan eşarp ve şalların kıyafete uygun olup olmadığı kadar, kullanacak kişinin ten rengine uygun olmasına da dikkat edilmelidir.

  Önceki yazı Defacto Bayan Çizme Modelleri / bayan çizme, bayan çizme 2014 ve Bayan Çizme Modelleri.

  Gelen Aramalar:

  • 2014 eşarp modelleri
  • spor desenli eşarp modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir